Izabela Łukomska-Pyżalska i Izabela Marcinkiewicz
ONS

Od kilku dni cała Polska żyje aferą związaną z Izabelą i Kazimierzem Marcinkiewiczami. Od kiedy żona byłego premiera udzieliła bardzo szczerego wywiadu, media cały czas interesują się ich życiem. Co ważniejsze, nie zabrakło tam pikantniejszych szczegółów i wyznań Isabel o pożyciu seksualnym z "Kaze". Zobacz: Marcinkiewicz zdradza piknatne szczegóły związku z premierem: Nie wychodziliśmy z sypialni

Wywiad był szeroko komentowany nie tylko przez media opiniotwórcze i plotkarskie, ale także przez gwiazdy i celebrytów. Oczywiście wspomniała o nim sama Karolina Korwin Piotrowska, która stwierdziła, że to "okropna klęska dla Marcinkiewicz". Teraz w sprawę włączyła się milionerka, Izabella Łukomska-Pyżalska. Na swoim profilu na Facebooku wyraziła swoje zdanie i nie brakuje tam mocnych słów. Zwraca się także do Isabel:

Jak bardzo zdesperowanym trzeba być, aby się tak poniżyć?! Z zemsty?Dla pieniędzy i rzekomej sławy? W małżeństwie, wiadomo, bywa różnie, ale własne brudy pierze się we własnej misce, a nie na łamach brukowców.Nie bronię tu Kazimierza Marcinkiewicza, ale dawno nie czytałam tak żałosnej paplaniny, jaką raczy nas ostatnio żona byłego premiera. Kobieto, szanuj się!


Podzielacie jej zdanie?

Zobacz: Szokujące wyznanie Isabel Marcinkiewicz: Czułam jego niechęć. Pojawił się w szpitalu by grać
Łukomska-Pyżalska pokazała dzieci i dom: