• GG

Łukasz Zagrobelny i Krzysztof Respondek w „Twoja twarz brzmi znajomo”

Łukasz Zagrobelny, Krzysztof Respondek
Fot. ONS


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Bracia Kwiatkowscy u Wojewódzkiego! TYLKO NAM zdradzili, co będzie się działo w show! WIDEO

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

„Twoja twarz brzmi znajomo” skład programu


Choć zaczęły się już wakacje, nie wszystkie polskie gwiazdy moją szykować się do urlopów i planować wakacyjne wycieczki. Dlaczego? Już w sierpniu ruszają nagrania do programu “Twoja twarz brzmi znajomo”, dlatego obecnie stacja kompletuje skład nowej edycji swojego show. Jednym z uczestników programu będzie Michał Kwiatkowski (Zobacz: Michał Kwiatkowski w "Twoja twarz brzmi znajomo")


Kto jeszcze pojawi się w show? Jak udało nam się dowiedzieć, producenci od kilku tygodni prowadzą rozmowy z Łukaszem Zagrobelnym i Krzysztofem Respondkiem. Muzyk i aktor nie podpisali jeszcze umów, ale wszystko wskazuje na to, że pojawią się w nowej edycji show!


Łukasz Zagrobelny od lat związany jest w teatrem muzycznym Roma. Muzyk występował też w programie “Idol”, brał udział w show “Taniec z gwiazdami” oraz nagrał z Eweliną Flintą przebój “Nie kłam, że kochasz mnie”.


Krzysztof Respondek gra w serialu “Barwy szczęścia”, występował w show “Jak oni śpiewają”. Aktor wygrał w finale, ale nie wykorzystał nagrody, którą był kontakt na nagranie własnej płyty.
 
Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady