Łukasz Jemioł zdradził, jak wyglądały "poprawiny" u Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana! WIDEO

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Miesiąc po swoim ślubie, Małgorzata Rozenek i Radek Majdan postanowili zorganizować "poprawiny" dla swoich przyjaciół, znajomych i uczestników programu "Azja Express", z którymi zaprzyjaźnili się na planie show TVN. W gronie gości zabrakło Renaty Kaczoruk, ale za to pojawili się m.in. Hanna Lis, Łukasz Jemioł, Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Włodarczyk, Pascal Brodnicki czy Leszek Stanek. Impreza odbyła się w apartamencie prezydenckim w hotelu Marriott. Co się tam działo? Zdradził nam Łukasz Jemioł

We wrześniu Małgosia z Radkiem mieli ślub, dlatego to były takie poprawiny dla znajomych, uczestników Azji. Był to fantastyczny wieczór. Znalazło się tam większe grono Azji, bo akurat byli dostępni i mogli przyjść. Cały czas żyjemy tym programem, każdy z nas wykonuje inny zawód, ale jak jest środa i jest wieczór to siadamy i oglądamy - mówi Party.pl Łukasz Jemioł.

Projektant zdradził nam, do kogo dzwoni w trakcie przerw reklamowych, żeby na bieżąco podzielić się wrażeniami z show "Azja Express". Myślicie, że do Hanny Lis? Mylicie się :-). Posłuchajcie rozmowy z projektantem!

 

ZOBACZ: Jemioł o Małgorzacie Rozenek w "Azja Express": "Miała perfekcyjny wizerunek, nie znałem jej takiej!"

 

Projektant pojawił się na imprezie, którą ostatnio zorganizowała Małgosia z Radkiem 

Małgorzata Rozenek przytula Radka Majdana

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Lubisz Łukasza Jemioła?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady