Tygodnik "Wprost" opublikował listę najbardziej wpływowych polskich celebrytów 2015 roku.

Na jakiej podstawie powstał ten ranking? Redaktorzy wzięli pod ocenę mnóstwo czynników, takich jak obecność w mediach (najwyżej punktowany własny program), udział w kampaniach reklamach, osiągnięcia zawodowe czy działalność charytatywna.

Kto został numerem jeden? Oczywiście... Robert Lewandowski! 5 bramek w 9 minut, 7,5 mln fanów na Instagramie oraz kampanie reklamowe robią swoje! Drugie miejsce przypadło w udziale Małgorzacie Kożuchowskiej (jej kariera po urodzeniu synka nabrała tempa), trzecie - Dorocie Wellman. Chyba nikogo nie dziwi takie podium.

Pierwsza dziesiątka celebrytów Wprost

1. Robert Lewandowski

2. Małgorzata Kożuchowska

8. Maciej Stuhr

9. Martyna Wojciechowska

10. Tomasz Lis

Pozostałe miejsca? Na 12. znalazła się Ewa Chodakowska. Wysokie, 18. miejce zajął... Dawid Kwiatkowski, pokonując takie celebryckie potęgi jak Edyta Górniak (21. miejsce) czy Agnieszka Szulim (27. miejsce). Żona zwycięzcy rankingu, Anna Lewandowska, znalazła się zaś na 22. pozycji. 33. miejsce zajęła Agnieszka Chylińska, 38. Margaret, 39. Małgorzata Rozenek, zaś 41. pozycja przypadła Karolinie Korwin Piotrowskiej, która jest zaskoczona takim werdyktem.

Tygodnik Wprost Dziekuje Zaskoczona jestem Pozdrawiam hejterow ????????????????
Posted by Karolina Korwin Piotrowska on 16 listopada 2015

Zgadzacie się z takim werdyktem?

Robert Lewandowski najbardziej wpływowym polskim celebrytą. Żona, Anna, na 22. miejscu