• chimera

Ale ona ma ciało! Lidia Kopania w sexy bieliźnie [FOTO]

Lidia Kopania w bieliźnie Alles wygryzła Natalię Siwiec z reklamy

Chociaż Natalia Siwiec nadal plasuje się w gronie najgorętszych gwiazd show-biznesu to producenci marki bieliźnianej Alles zrezygnowali z dalszej współpracy z nią. Miejsce po Miss Euro zastąpiła blondynka, utalentowana i piękna Lidia Kopania. Piosenkarka ma za sobą kilka sukcesów, w tym jeden o zasięgu międzynarodowym - występ na festiwalu Eurowizji. Zobacz: Siwiec straciła kontrakt! Wygryzła ją... Kopania

Teraz Kopania pracuje nad nową płytą, ale zanim jej premiera, na rynku będziemy mogli zobaczyć billboardy i plakaty, na których eksponuje swoje piękne ciało. Ubrana w seksowną bieliznę, artystka pozuje z mikrofonem, zza którego kuso uwodzi spojrzeniem. Zupełnie inaczej niż Natalia Siwiec, która pozowała na wyuzdanego wampa. Swoją drogą, ciekawe kiedy Lidia dostanie propozycję sesji dla "Playboya"?

W ramach promocji bielizny Alles, Lidia nagrała także świąteczny teledysk "Jingle Bells" (zobacz), który był pierwszym krokiem w ramach współpracy z marką. Teraz efekty kolejnego, czyli sesję zdjęciową, którą premierowo możecie zobaczyć tylko u nas. Dla porównania załączamy także kilka zdjęć Natalii Siwiec.

Która wygląda lepiej na zdjęciach, Lidia czy Natalia? Zagłosuj w naszym sondażu:

Ekskluzywne zdjęcia Lidii Kopani w kusej bieliźnie:

Może Cię również zainteresować:

Siwiec pokazała twarz córeczki Mii. Znana polska mama krytykuje to ze względu na jedną ważną rzecz

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Polecamy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady