• JG

Lady Gaga wydała milion złotych na buty! Nie byle jakie...

Lady Gaga
Fot. Eastnews

Lady Gaga znane jest ze swojej słabości do słynnych „pancerników” nieżyjącego projektanta Alexandra Mcqueena. Właśnie kupiła sobie trzy pary butów wzorowanych na sławnej kolekcji Mcqueena z sezonu wiosna/lato 2010. W słynnych butach Gaga po raz pierwszy wystąpiła w teledysku do piosenki „Bad Romance”.

Pieniądze poszły na szlachetny cel - dla UNICEF-u. Dom aukcyjny oszacował, że buty są warte ok 10-15 tys. dolarów za parę, a jak donosi portal Eonline.com, zostały sprzedane za 295 tys. dolarów, czyli około miliona złotych.

Lady Gaga lubi wydawać pieniądze na kontrowersyjne kreacje (pamiętacie jej sukienke z mięsa?). Poza tym uwielbia Alexandra Mcqueena i nie ukrywa, że jego projekty świetnie wyrażają jej emocje. Powiedziała też, że Mcqueen chciał, żeby miała te buty i nazwała je „prezentem, który pojawił się z nieba”.

Prezent za, bagatela, milion złotych to naprawdę niezła gratka! Nie sądzicie? :) Chociaż akurat tę artystkę na pewno na to stać. Zobacz: Lady Gaga zarobiła ponad 220 milionów!


Gdy piosenkarka zaczęła przymierzać nowe buty jej narzeczony aktor Taylor Kinney, gwiazda serialu „Strażacy” robił zdjęcia. Na Instagramie Lady Gagi pojawiła się bardzo specyficzna sesja. Oprócz Gagi pozującej z trzema parami butów możecie sobie obejrzeć jak mieszka para.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

And I just happened to have a glass dome laying around... So they can live protected and happy

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @ladygaga

 

 

Może Cię również zainteresować:

Dobre relacje z ludźmi to klucz do sukcesu!

Źródło: przyjaźń, styl, moda, relacje

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady