Wiemy, co stanie się z Markiem w "M jak miłość"! To koniec rodziny Mostowiaków?

Kacper Kuszewski jak się zmienił w M jak miłość

 

To sensacyjna wiadomość dla wszystkich fanów "M jak miłość". Po 18 latach z serialu odchodzi Kacper Kuszewski. Aktor od 2000 roku wciela się w Marka Mostowiaka, syna serialowych Barbary i Lucjana! Mareczek przeszedł metamorfozę w serialu - od czarnej owcy rodziny stał się krystalicznie dobrym i bohaterskim synem, mężem ojcem, a teraz już i dziadkiem.

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Dominika Kluźniak straciła pracę w "M jak miłość" przez Kacpra Kuszewskiego?! Wiemy!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Co dalej z Markiem w "M jak miłość"?

 

Jak produkcja przyjęła decyzję producenta? Co stanie się z Markiem? Mamy komentarz produkcji! 

 

Przyjęliśmy decyzję Kacpra Kuszewskiego ze zrozumieniem. Jeszcze się nie żegnamy, aktor do połowy lipca pracuje na planie, a Marek Mostowiak tak prędko nie zniknie z ekranów. Mogę zdradzić, że bohater wyjedzie za granicę - powiedziała nam Karolina Baranowska PR serialu "M jak miłość".

 

Zobacz: Kacper Kuszewski ODCHODZI z "M jak miłość" po 18 latach!

 

Teraz wszyscy zastanawiają się w jakich okolicznościach Marek Mostowiak wyjedzie za granicę. Świat Seriali podaje, że wraz z rodziną udadzą się do Dublina!

Nakręcono już odcinki, w których będziemy świadkami rozpadu rodziny Mostowiaków. Marek pokłóci się z Ulą (Iga Krefft), która zdecydowała się na związek z przestępcą i porzuciła przez to pracę w siedlisku. Fakt ten zatai przed seniorką rodu. Jednak Barbara (Teresa Lipowska) dowie się o wszystkim i będzie się starał przekonać syna do wybaczenia córce. Postać Mostowiaka widzowie będą oglądać tylko do listopada. Jego bohater wraz z żoną Ewą (Dominika Kluźniak) wyjedzie do Dublina. 

Najpewniej żona wróci do Polski już bez Marka... Co Wy na to?

 

Zobacz: Jak zakończy się wątek Marka Mostowiaka w "M jak miłość"? Umrze czy wyjedzie?

 

Kto zostanie z rodu Mostowiaków jak odejdzie Marek? Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska) oraz powracająca do serialu Marta (Dominika Ostałowska). 

Mostowiakowie na początku M jak miłość

 

Marek Mostowiak to głowa rodziny Mostowiaków!

Fot. MTL Maxfilm

 

Najtrudniej będzie prawdopodobnie rozstać się Kacprowi Kuszewskiemu z Teresą Lipowską, która przez 18 lat wcielała się w jego serialową mamę.

Teresa Lipowska, Kacper Kuszewski

Plebiscyt Party

Czy uważasz, że kiedyś Kacper Kuszewski wróci do "M jak miłość"?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje