Kadrowicze NIE LUBIĄ Lewego? "Patrzy na nich z góry i obnosi się z pieniędzmi" Straci opaskę kapitana?

Robert Lewandowski na Mundialu w Rosji
Fot. East News

 

Z każdym tygodniem wychodzą na jaw kolejne informacje na temat konfliktów w polskiej kadrze. Dużo już mówiło się o tym, że Lewandowski nie lubi się z Błaszczykowskim, a Glik z Krychowiakiem. Pisano nawet, że w kadrze jest grupa trzymająca władzę, do której należą - Lewandowski, Krychowiak i Szczęsny. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty, a ich bohaterem jest kapitan polskiej kadry. 

 

Zobacz: Korwin krytykuje Lewego: "Był sztywny. Miał szansę. I ją stracił" W Roberta uderzają też niemieckie media!

 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU PONIŻEJ


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Roznerski, Lewandowski, Ciachorowski... Jak wyglądali wasi ulubieńcy jeszcze kilka lat temu? Niektóre zdjęcia was zaskoczą!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Robert Lewandowski jest nielubiany?

 

Dziennikarz piłkarski Adam Godlewski w najnowszym wydaniu "Sportu" sugeruje, że to Lewandowski swoim zachowaniem psuje atmosferę w kadrze. Do tego pisze, że Lewy stracił poparcie w zespole.

"W ostatnim czasie blisko Lewandowskiego w kadrze był tak naprawdę tylko Peszko, piłkarze z większymi ambicjami, jeśli idzie o wpływ na drużynę, własnym zdaniem i świadomością, że od nich również zależą wyniki reprezentacji - Kamil Glik, Łukasz Piszczek, Kuba Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak czy Kamil Grosicki - wręcz podkreślali odrębność, nie chcieli uczestniczyć w kółku adorującym kapitana" - pisze dziennikarz. 

Według niego Robert Lewandowski zaczął patrzeć na innych kadrowiczów z góry. 

Od dawna czuł się lepszy - co jest zrozumiałe pod względem sportowym, a w prywatnych rozmowach potrafił podobno dać do zrozumienia, że posiada również wyższy status materialny - dodaje dziennikarz. 

 

Lewandowski przestanie być kapitanem?

Swoje dodał też były reprezentant Polski, Andrzej Iwan, który twierdzi, że Robert jako kapitan popełnił duży błąd po meczu z Senegalem. 

 

Skoro sam potem zarabia na reklamach i robi ustawki, takie jak po meczu z Senegalem, kiedy zamiast pójść do szatni i powiedzieć kilka ostrych słów drużynie, a przede wszystkim złożyć samokrytykę po zupełnie nieudanym występie, kapitan trafił najpierw na trybuny, żeby dostać buziaka od żony. W tamtym momencie był to już pełny obciach - mówi piłkarz.

 

Jego zdaniem Robert powinien oddać opaskę kapitana. Czy tak się stanie? Raczej nie. Zbigniew Boniek podczas ostatniej konferencji prasowej powiedział, że Robert to nasz najlepszy zawodnik i to na nim będziemy budować całą drużynę. Z kolei dziennikarz piłkarski Adam Godlewski żartuje, że gdyby doszło do głosowania, czy Lewy ma zostać nadal kapitanem, to Robert mógłby liczyć na dwa głosy - swój i Sławomira Peszki.

Zobacz: "On wszędzie ją wciska" Kadrowicze są źli na Lewandowskiego! Poszło o Anię!

 

Zbigniew Boniek stoi murem za Robertem

Robert Lewandowski i Zbigniew Boniek na Stadionie Narodowym
Fot. East News

Jednak polski napastnik znalazł się w ogniu krytyki

Robert Lewandowski leży na boisku na meczu Polska Japonia
Fot. East News

Czy Robert powinien być dalej kapitanem?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady