Kuba Wojewódzki broni Agatę Dudę przed doktorem Gojdziem? "Niech milczy..."

Kuba Wojewódzki w bluzie w kropki

Kuba Wojewódzki śmieje się z Krzysztofa Gojdzia! Dlaczego? Jakiś czas temu chirurg gwiazd napisał na swoim profilu na Facebooku o urodzie Agaty Dudy i ewentualnych poprawkach, które sugeruje w jej wyglądzie. Wpis ten wywołał wiele kontrowersji w mediach, a Krzysztof Gojdź wytłumaczył się ze swoich słów w wywiadzie dla Party.pl.

 

Teraz Kuba Wojewódzki na łamach "Polityki" w swojej stałej rubryce "Mea Pulpa" odniósł się do wpisu chirurga. Jak zawsze nie zabrakło humoru i złośliwości:

Chirug gwiazd, czyli Krzysztof Gojdź, rozkręca się coraz mocniej. Ostatnio odniósł się do wyglądu Agaty Dudy: "Widać już kurze łapki, skóra traci elastyczność, pojawiają się chomiczki". Ja bym miał poradę dla chirurga: żeby czasem wzorem pierwszej damy też milczał.

Kuba Wojewódzki nawiązuje oczywiście do ostatniej głośnej sprawy, czyli protestów w sprawie ustawy antyaborcyjnej. Wszyscy liczyli wówczas, że Agata Duda jako pierwsza dama zabierze głos w tak ważnej sprawie dla kobiet. Niestety nie zrobiła tego, a za nią wypowiedział się Andrzej Duda. Zgadzacie się z Kubą Wojewódzkim?

 

Zobacz: Czy Agata Duda sprawdza się w roli Pierwszej Damy? Jest zaskakujący sondaż!

 

Kuba Wojewódzki ma radę dla Krzysztofa Gojdzia

Kuba Wojewódzki na jesiennej ramówce TVN
Fot. ONS

Chodzi o wpis Krzysztofa Gojdzia na temat pierwszej damy

Krzysztof Gojdź na pokazie MMC

Może Cię również zainteresować:

Dr Krzysztof Gojdź o Agacie Dudzie: "Chciałem ją sprowokować". Udało się?

Czy zgadzasz się z Kubą Wojewódzkim?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady