Kuba Wojewódzki skomentował wielki sukces Roberta Lewandowskiego. Nie zabrakło złośliwości!

Kuba Wojewódzki w okularach

Sukces goni sukces! Robert Lewandowski to bez wątpienia nasza duma narodowa, co udowodnił podczas kilku ostatnich meczów. Wystarczy tylko przypomnieć słynne 5 goli w dziewięć minut strzelonych podczas meczu Bayern Monachium - VfL Wolfsburg.  W najnowszym numerze "Polityki" Kuba Wojewódzki skomentował dobrą passę piłkarza:

To był historyczny dla niemieckiej piłki nożnej w polskim  wydaniu. Podczas meczu Bayern Monachium z VfL Wolfsburg napastnik Bayernu Robert Lewandowski strzelił pięć goli w 8 minut 59 sekund. Wreszcie nadszedł dzień, kiedy możemy mu wybaczyć te 12 mln euro zarabianych w 12 miesięcy.


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Ania Lewandowska zdradziła, jakim dzieckiem jest Klara... Tego o córce Ani i Roberta mogliście nie wiedzieć!

Źródło: Ewelina Gołębiowska, Gary Muvuat, Anna Robak

Sukcesy Roberta Lewandowskiego

Sportowiec od kilkunastu dni jest na językach wszystkich mediów, również tych zagranicznych. Nad jego formą zachwycają się zarówno trenerzy, jak i koledzy z drużyny. We wtorek również zrobił ogromne wrażenie na swoich fanach i został najskuteczniejszym Polakiem w historii rozgrywek UEFA. O co chodzi? Lewandowski strzelił trzy bramki w Lidze Mistrzów, co przyczyniło się do tego, że jego zespół wygrał 5:0. 

 

Życzymy dalszych sukcesów!

 

Kuba Wojewódzki na ramówce TVN

Kuba Wojewódzki na jesiennej ramówce TVN

Robert Lewandowski na meczu

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski na konferencji Gilette

 

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady