• patceg

Wojewódzki w swoim programie kpi z Korwin Piotrowskiej. Kuba zabrał głos na temat jej pracy

Kuba Wojewódzki kpi z Karoliny Korwin Piotrowskiej
Fot. ons

Program Kuby Wojewódzkiego jest obecnie jednym z najpopularniejszych show w Polsce. Głównie ze względu na osobę prowadzącego, który słynie ze specyficznego poczucia humoru i ciętych ripost. Dziennikarz w felietonach "Polityki" na bieżąco komentuje również najważniejsze wydarzenia w shpw-biznesie. Ostatnio pod lupę wziął bójkę Piotra Adamczyka z paparazzo. Zobacz: Wojewódzki kpi z bójki Adamczyka: Blisko jest od słowa Adamczyk do Adamek

Dzisiaj w programie dziennikarza, jak co tydzień, pojawili się znani goście. Jednym z nich był Piotr Rubik, a panowie porozmawiali o "Małych Gigantach" i karierze muzycznej gwiazdy. Kompozytor wyznał, że już dawno uodpornił się na negatywne komentarze na swój temat, nawet te, których autorem był sam Wojewódzki, kiedy pracował jako juror, np. w "X Factor".

Muzyk nie zapomniał też wspomnieć o tym, że to dzięki spotkaniom z dziennikarzami, m.in. z Karoliną Korwin Piotrowską, co Kuba szybko podchwycił:

Rubik: Po mnie negatywne komentarze już spływają...

Wojewódzki: Piotrek, my się znamy tyle lat... Ja bym cię może upokarzał, ale tak żeby nikt nie słyszał. Na pewno nie myślałem tak jak mówiłem. 

Rubik: Ja wiem. To jest twój zawód, przecież ja też spotykam różnych dziennikarzy, np. Karolinę Korwin Piotrowską. 

Wojewódzki: To albo dziennikarzy albo Karolinę...


Po chwili podkreślił jednak, że to żart. Na szczęście dziennikarka ma do siebie dużo dystansu i z pewnością nie przejmie się tymi słowami. 

Zobacz: Maślak zdradza kulisy występu u Wojewódzkiego: Było bardzo stresująco
 Korwin Piotrowska na ramówce TVN Style:

Może Cię również zainteresować:

Już jest! Oto najnowszy spot TVN! Wiemy, kto śpiewa piosenkę "Więcej"!

Źródło: Newseria

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady