Kto zaprojektuje suknię ślubną Oli Kwaśniewskiej?

Już wkrótce Aleksandra Kwaśniewska powie sakramentalne tak swojemu wieloletniemu partnerowi Kubie Badachowi (czytaj: Kwaśniewska zaręczyła się. Ślub w tym roku!), a jej ślub będzie jednym z najważniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie. Nazwisko i popularność zobowiązują do świetnej prezencji w tak ważnym dniu, dlatego córka prezydenta powinna pojawić się w wyjątkowej kreacji. Kto ją zaprojektuje?

"Twoje Imperium" dowiedziało się, że żaden polski projektant póki co nie podpisał z Kwaśniewską umowy o współpracy. Przynajmniej takie są oficjalne wersje. Być może współpraca jest owiana tajemnicą aż do dnia ślubu, a być może kreację zaprojektuje jakiś zagraniczny dom mody. Pojawiły się nawet plotki, że białą kreację ma zaprojektować sama Aleksandra.

- Przyjaźnię się z Olą, ale nie ja projektuję jej ślubną kreację. Nie wiem, komu powierzyła to zadanie, ale jestem pewna, że suknia będzie zjawiskowa - zdradziła projektantka Natalia Jaroszewska.

Bez względu na to jaką i czyjego projektu kreację Kwaśniewska wybierze i tak pewne jest że będzie wyglądać przepięknie. W końcu jest bardzo atrakcyjną kobietą.

chimera

Może Cię również zainteresować:

Ola Kwaśniewska "w dniu swojego ślubu przeżyła największą traumę w życiu". Kto wyjawił szokujące szczegóły z jej ślubu?

Źródło: Newseria Lifstyle/Kinga Molenda

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady