Księżna Kate gotowa na poród! Wiemy, co spakowała to szpitalnej torby

Księżna Kate
Fot. East News

 

Księżna Kate już lada dzień urodzi swoje trzecie dziecko. Charlotte i George będą mieć niebawem rodzeństwo. Rodzina królewska do tej pory nie potwierdziła płci dziecka (choć coraz częściej mówi się, że księżna Kate urodzi córeczkę), ani jego imienia, choć padają już konkretne propozycje - jak będzie mieć na imię Royal Baby 3?

 

Zobacz też: Ale wpadka! Księżna Kate będzie wściekła - William zdradził płeć ich trzeciego dziecka?!

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Czym Kate podbiła serce Williama? Kto z rodziny królewskiej chciał im zaszkodzić? Poznajcie historię ich miłości!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Księżna Kate gotowa na poród!

Księżna Kate i książę William są już gotowi na przyjście ich trzeciego potomka. Kate urodzi w Klinice Lindo - w specjalnie oddzielonym skrzydle szpitala św. Marii. Jak podaje "Daily Star", Kate jest już spakowana. Do torby wrzuciła: kaszmirowe skarpety, wodę termalną w spray'u Evian, nawilżający krem do ciała Elisabeth Arden, szczotkę do włosów Mason Pearson oraz magazyn Tatler - dla zabicia nudy. "OK Magazine" dodaje, że w jej torbie znalazły się jeszcze: XIX-wieczny naszyjnik z alabastru (dostała go w prezencie od Elżbiety II), zdjęcie królowej, rodziny Middleton oraz zdjęcie Kate z Williamem i dziećmi.

 

Dzieciaki - George i Charlotte - dorzuciły zabawki, a William płytę z relaksacyjną muzyką.

 

Więcej tutaj: Masaże i luksusowe menu - w takich warunkach księżna Kate będzie rodzić trzecie dziecko! Wiemy, ile trzeba za to zapłacić!

 

Nie możemy się doczekać aż Rodzina Królewska poinformuje nas o przyjściu na świat trzeciego dziecka Kate i Williama! Mówi się,  że jeśli to będzie dziewczynka - dostanie na imię Mary, a jeśli chłopczyk - to Albert. Prawda, że przepiękne imiona?

 

Zobacz: To wielkie wyróżnienie! Polska piosenkarka zaśpiewa dla Kate i Williama!

 

Księżna Kate niebawem znów zostanie mamą!

Księżna Kate z dużym brzuszkiem na mszy wielkanocnej
Fot. East News

 

George i Charlotte czekają.

księżna Kate, książę William
Fot. East News

Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje