Księżna Kate zmiażdżona przez znaną aktorkę. Takiej krytyki nikt się nie spodziewał! Poszło o jej wygląd po porodzie!

księżna Kate urodziła charlotte
Fot. East News

Księżna Kate zawsze zachwyca swoim wizerunkiem. Bez względu na pogodę, sytuację czy swój stan żona księcia Williama wygląda promiennie. Zawsze uśmiechnięta, w idealnej stylizacji i z ułożoną fryzurą idealnie wpisuje się w bajkowy wizerunek prawdziwej księżniczki. Księżna Kate nawet tuż po porodzie wychodzi do ludzi z maleństwem na rękach i wygląda jak na wybiegu. Okazuje się jednak, że to nie spodobało się znanej aktorce - Keirze Knightley.

 

Zobacz: Uwaga! To naprawdę TRUDNY quiz o rodzinie królewskiej! 10/12 to już mistrzostwo!

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Co księżna Kate i książę William będą robić dziś w Gdańsku? Oto plan ich drugiego dnia w Polsce!

Keira Knightley ostro o księżnej Kate

 

Knightley napisała esej "Słabsza płeć", który trafi do zbioru "Feministki nie noszą różu (I inne kłamstwa)". Aktorka opublikowała swoje przemyślenia, dotyczące porodu. Knightley urodziła córeczkę dzień przed narodzinami księżniczki Charlotte, więc w swoim tekście odniosła się do momentu, w którym księżna Kate wyszła przed szpital i pokazała światu swoją pociechę.

 

Stoimy i oglądamy telewizję. Ona wyszła ze szpitala siedem godzin później, za makijażem na twarzy, w wysokich obcasach. Taką twarz chce widzieć świat.Ukryj. Ukryj nasz ból, to jak rozrywane są nasze ciała, jak cieknie nam z piersi, jak szaleją nasze hormony. Wyglądaj pięknie. Wyglądaj stylowo i nie pokazuj tego całego zaplecza, Kate - napisała Keira.

 

Dalej jest jeszcze ostrzej! Aktorka wytyka Kate, że ukrywa swoje cierpienie i prawdziwy obraz porodu, podporządkowując się patriarchatowi. 

 

Siedem godzin po tym, jak walczyłaś na śmierć i życie, siedem godzin po tym, jak twoje ciało otworzyło się, a zakrwawione, krzyczące życie wyszło na świat. Nie pokazuj. Nie mów. Stój tam ze swoją dziewczynką i daj się fotografować grupie mężczyzn - napisała aktorka.

 

Zgadzacie się z Keirą? 

 

Przeczytaj: Księżna Kate po raz pierwszy po urlopie macierzyńskim! Z kim się spotkała? Zobacz!

 

Polecamy: Przyjaciółka Diany o zachowaniu mamy księżnej Kate: "To naprawdę dno"! Będzie SKANDAL w rodzinie królewskiej?

 

Księżna Kate zawsze wygląda perfekcyjnie bez względu na okoliczności

księżna Kate
Fot. East News

Keirze Knightley nie podoba się idealny wizerunek Kate

Keira Knightley
Fot. ONS

Uważasz, że Keira Knightley ma rację czy przesadza?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady