• BoyToy

Zachwycona księżna Kate podziękowała Polakom

Księżna Kate podziękowała Polakom
Fot. ONS

Narodziny pierwszego dziecka księżnej Kate i księcia Williama wywołały emocje nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale i na całym świecie. Młodzi rodzice otrzymali mnóstwo prezentów od przedstawicieli kilkudziesięciu krajów i miast z Europy i świata. Przypomnijmy: Dziecko księżnej obsypane prezentami. Co i od kogo dostało?

Wśród podarków nie zabrakło również paczek z Polski. Jedną z nich nadał burmistrz Trzebiatowa, który w imieniu swoim i mieszkańców miasta wysłał upominek w postaci oprawionego zdjęcia i maskotki słonia - symbolu miejscowości. Księżna Kate była niezwykle uradowana prezentem i oficjalnie za niego podziękowała! W jej imieniu Rebecca Deacon, osobista sekretarz księżnej, wysłała do burmistrza Trzebiatowa list z podziękowaniem za upominek dla małego George'a.
 

Książę i Księżna Cambridge poprosili mnie, abym przekazała w ich imieniu podziękowania za uroczą zabawkę słonia i oprawione zdjęcie, które byli państwo tak mili przesłać z okazji narodzin ich syna, księcia George'a. Lektura o słonicy Hansken i jej związku z waszym miastem była niezwykle fascynująca - możemy przeczytać w oficjalnym piśmie.


Naszym zdaniem to niezwykle elegancki i uroczy gest ze strony księżnej. Co myślicie o takich podziękowaniach dla Polaków? Jest już królową ludzkich serc?

Zobacz: Sukienka księżnej Kate wyprzedana w godzinę na całym świecie

 

Zobacz też galerię zdjęć księżnej Kate i księcia Williama z małym Georgem:

Może Cię również zainteresować:

Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości" przeżyli niemiłą przygodę. Co im się przydarzyło w Walentynki?

Źródło: Anna Robak, Stanisław Dziadowiec

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady