TYLKO U NAS: Mamy okładkę książki Leona Myszkowskiego! O czym będzie?

Leon Myszkowski nie wystąpi w Top Chef z gwiazdami

TYLKO U NAS! Mamy okładkę pierwszej książki Leona Myszkowskiego - "Kuchnia Leona" (wyd. Edipresse Książki). Premiera - już 28 września. O czym jest książka syna Justyny Steczkowskiej? Nie tylko o gotowaniu, które jest wielką pasją Leona. Poza fajnymi i prostymi przepisami, 16-latek pisze m.in. o swoich innych pasjach, a także o przyjaźni! ;)

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Leon Myszkowski o przepisach Anny Lewandowskiej! Ceni ją bardziej niż Magdę Gessler?

Źródło: Manuela Skubik, Krzysztof Plona

Książka Leona Myszkowskiego!

Leon Myszkowski od zawsze lubił gotować. Jakiś czas temu założył kulinarnego wideo bloga, na którym dzielił się swoimi najlepszymi przepisami. Szybko został doceniony przez telewizję - był gościem m.in. show "Hell's Kitchen". Nic więc dziwnego, że kolejnym krokiem w jego karierze jest książka! Znajdziemy w niej przepisy m.in. na łososia na parze, jajecznicę z kurkami, chłodnik z owocami czy spaghetti con aglio e peperoncino :)

Elo! Jestem Leon, ale to już wiecie ;) Nie Leonard, bo moje imię nie jest zdrobnieniem – po prostu Leon, jak Leon zawodowiec ;) Co lubię? To oczywiste – gotowanie, które jest moją zajawką od dziecka i z niego w ogóle wziął się pomysł na tę książkę. W kuchni wychodzi mi nieźle. „Kuchnia Leo” na YouTubie, którą prowadzę już dwa lata, ma trochę odsłon, więc pomyślałem, że warto zrobić coś bardziej trwałego niż zbiór postów w necie. Książka to jednak książka i sam wolę czytać na papierze niż na ekranie smartfona czy tabletu. - pisze Leon. 

 

Książka Leona Myszkowskiego od 28 września w sprzedaży! Gorąco polecamy!

 

Zobacz także: Justyna Steczkowska: "Mamy coś, co zawsze bę­dzie nam przypominało o na­szej wiel­kiej mi­łości"

Okładka książki Leona Myszkowskiego

Czy kupisz książkę Leona?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady