• barbie

Korwin napisze książkę o Dodzie, Kammelu i Chylińskiej

Kto jak kto, ale Karolina Korwin Piotrowska wie o show-biznesie chyba wszystko. Od 20 lat z sukcesem pracuje w branży, w wielu dziedzinach jest jego autorytetem, a z jej opinią liczą się wszyscy - od serwisów plotkarskich, przez tygodniki społeczne, po programy publicystyczne - dlatego też w końcu zdecydowała się wydać książkę na ten temat. Według zapewnień magazynu "Party", szykuje się bestseller!

W swojej pierwszej książce Karolina chce opisać w sposób subiektywny wybrane osobowości show-biznesu. Korwin opowie także o panującej wśród celebrytek modzie na odejmowanie sobie lat za pomocą medycyny estetycznej i pozowaniu na imprezach. W rozmowie z "Party", felietonistka najlepszego magazynu o gwiazdach zapewnia, że nie będzie szukała powodów do obrażania "koleżanek" z pracy, ale sugeruje, że wytknie zabawne przewinienia.

- Nie piszę po to, żeby ludzie się bali. Piszę po to, żeby się bawili - uspokaja konkurencję Korwin w "Party".


Chociaż do wydania książki namawiało Karolinę wielu wydawców, dziennikarka dopiero teraz zdecydowała się opisać show-biznes od podszewki. A znając jej często cięty i bezpośredni ton, może być ostro. Doda, Kammel i Chylińska powinni zacząć się bać?

Może Cię również zainteresować:

Karolina Korwin-Piotrowska broni Agnieszki Chylińskiej, która odrzuciła propozycję Dody! Zobacz, co mówi!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady