Książę Karol jest wściekły na Meghan Markle? Nie uwierzycie, za co!

Fot. East News

 

Meghan Markle od kilku tygodni jest na językach wszystkich! Po ślubie z księciem Harrym, który oglądał cały świat, regularnie występuje u boku swojego męża podczas oficjalnych wizyt. W tym tygodniu mieli wyjątkowo napięty grafik - brali udział w chrzcinach księcia Louisa, obchodach z okazji 100. rocznicy Air Force w Londynie, a potem pojechali z oficjalną wizytą do Irlandii. Podczas dwóch dni wizyty - Meghan zaprezentowała się w sumie w czterech stylizacjach, wszystkie jej kreacje pochodziły od popularnych domów mody  i projektantów - Givenchy, Fendi, Sary Flint. Podliczyliśmy, ile Meghan wydała na stylizacje do Irlandii. W cztery dni na garderobę księżna wydała... 149 000 zł! 

 

Zobacz: Meghan zadała szyku w Irlandii! Która z jej kreacji jest najlepsza? GŁOSUJCIE

 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU PONIŻEJ


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Meghan Markle została publicznie obrażona! Jak zareagowała? Zobacz WIDEO

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Meghan Markle wydaje za dużo na ciuchy?

Warto zaznaczyć, że Meghan, jak i inni członkowie rodziny królewskiej nie mogą przyjmować darmowych kreacji, które przysyłają im projektanci. Wszystkie ubrania, które zakłada Meghan muszą zostać kupione z szacowanego na ok. 100 milionów złotych budżetu Księstwa Kornwalii, które książę Karol rozdziela na swoje dzieci i ich małżonków. I właśnie to kwestia ubrań stała się kością niezgody w tej rodzinie. Dlaczego? Okazuje się, że książę Karol uważa, że Meghan za dużo wydaje na ciuchy! 

Książę Karol jest niezadowolony z fortuny, jaką musi wydawać na księżną. Czuje się, jak chodzący bankomat i ma zamiar porozmawiać z nią i Harrym na ten temat - podaje informator Life&Style. 

Dla porównania księżna Kate, która również często stawia na znane marki, łączy rzeczy od projektantów z dodatkami z sieciówek, a Meghan zwłaszcza na torebki i buty wydaje fortunę. 

 

Co o tym myślicie? Czy Meghan wkrótce również zacznie chodzić w sieciówkach? 

 

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry zaliczyli WPADKĘ podczas wizyty w Irlandii! Co zrobili? Zobacz zdjęcia!

 

Meghan Markle za dużo wydaje na ubrania?

Meghan Markle i książę Harry podczas spotkania z ambasadorem w Irlandii
Fot. East News

Książę Karol uważa, że powinna kupować tańsze ubrania

Stylizacja Meghan Markle w Irlandii
Fot. East News

Kogo styl podoba Ci się bardziej?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady