Najpierw ślub, a potem... Czy książę Harry i Meghan Markle za rok zostaną rodzicami?

Meghan Markle i książę Harry
Fot. Meghan Markle i książę Harry

Dokładnie za 10 dni w sobotę, 19 maja odbędzie się wielki królewski ślub - księcia Harre'go i aktorki Meghan Markle. Okazuje się, że to nie jedyne plany pary. Narzeczona księcia marzy o tym, by za rok zostać mamą. Podobno zapowiedziała już to najbliższym przyjaciołom. Gina Nelthorpe-Cowne, agentka i zarazem przyjaciółka Meghan Markle, potwierdziła to w dokumencie o parze. 

– Znam ją od lat. Meghan bardzo lubi dzieci i jest odpowiedzialna. Jest też w takim wieku, że musi swoje plany jak najszybciej realizować. Zwłaszcza, że pewnie na jednym dziecku nie chciała by kończyć – dodała Gina Nelthorpe-Cowne w dokumencie stacji Sky Meghan. 

 

Zobacz: Do jakiej piosenki zatańczą Harry i Meghan? Wyłamali się z królewskiej tradycji!

 

Meghan ma 36 lat, a książę jest o 3 lata od niej młodszy. Nie brakuje komentarzy, że para z powodu wieku powinna szybko zabrać się do powiększania rodziny. 

Choć książę Harry pytany o dzieci na razie odpowiada wymijająco. 

– Wszystko w swoim czasie. Mam nadzieję, że będziemy mieli rodzinę w niedalekiej przyszłości – powiedział enigmatycznie Harry powiedział niedawno Harry.

 

Widać jednak, że para już jest zainteresowana tematem. Nie tylko ze względy trójki dzieci brata Harre'go. Książę i Meghan bywają na różnych targach i najcześciej interesują się rzeczami dla dzieci. Ostatnio kiedy odwiedzili Centrum Innowacji w Belfaście i spotkali twórców marki Shnuggle. Harry i Meghan byli zachwyceni wanienką i koszem mojżeszowym tak bardzo, iż Meghan zadeklarowała, że niedługo na pewno będą potrzebowali wszystkich produktów Shnuggle :).

 

Zobacz: Kto zapłaci za ślub? Czy książę Ludwik pojawi się na uroczystości? Tajemnice ślubu Meghan i Harry'ego!

 

To zdjęcie obiegło całe brytyjskie media, które nie mają wątpliwości co do rodzinnych planów przyszłej książęcej pary :). 

książę Harry, Meghan Markle z wanienką dla dzieci Shnuggle

 

Czy kilka tygodnie po ich ślubie usłyszymy radosne wieści?

Książę Harry i Meghan Markle - zdjęcia z zaręczyn
Fot. Instagram

 

W Polsce Shnuggle można kupić w Muppetshop. Taką wanienkę czy kosz mają Katarzyna Zielińska dla swojego synka Aleksandra.

Kasia Zielińska wyprawka dla syna Aleksandra
Fot. muppetshop.eu

Może Cię również zainteresować:

Wpadki na ślubach w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Oby Harry nie powtórzył tego, co przy ołtarzu zrobiła księżna Diana!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Czy Meghan i Harry szybko postarają się o dzieci?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje