Najpierw ślub, a potem... Czy książę Harry i Meghan Markle za rok zostaną rodzicami?

Meghan Markle i książę Harry
Fot. Meghan Markle i książę Harry

Dokładnie za 10 dni w sobotę, 19 maja odbędzie się wielki królewski ślub - księcia Harre'go i aktorki Meghan Markle. Okazuje się, że to nie jedyne plany pary. Narzeczona księcia marzy o tym, by za rok zostać mamą. Podobno zapowiedziała już to najbliższym przyjaciołom. Gina Nelthorpe-Cowne, agentka i zarazem przyjaciółka Meghan Markle, potwierdziła to w dokumencie o parze. 

– Znam ją od lat. Meghan bardzo lubi dzieci i jest odpowiedzialna. Jest też w takim wieku, że musi swoje plany jak najszybciej realizować. Zwłaszcza, że pewnie na jednym dziecku nie chciała by kończyć – dodała Gina Nelthorpe-Cowne w dokumencie stacji Sky Meghan. 

 

Zobacz: Do jakiej piosenki zatańczą Harry i Meghan? Wyłamali się z królewskiej tradycji!

 

Meghan ma 36 lat, a książę jest o 3 lata od niej młodszy. Nie brakuje komentarzy, że para z powodu wieku powinna szybko zabrać się do powiększania rodziny. 

Choć książę Harry pytany o dzieci na razie odpowiada wymijająco. 

– Wszystko w swoim czasie. Mam nadzieję, że będziemy mieli rodzinę w niedalekiej przyszłości – powiedział enigmatycznie Harry powiedział niedawno Harry.

 

Widać jednak, że para już jest zainteresowana tematem. Nie tylko ze względy trójki dzieci brata Harre'go. Książę i Meghan bywają na różnych targach i najcześciej interesują się rzeczami dla dzieci. Ostatnio kiedy odwiedzili Centrum Innowacji w Belfaście i spotkali twórców marki Shnuggle. Harry i Meghan byli zachwyceni wanienką i koszem mojżeszowym tak bardzo, iż Meghan zadeklarowała, że niedługo na pewno będą potrzebowali wszystkich produktów Shnuggle :).

 

Zobacz: Kto zapłaci za ślub? Czy książę Ludwik pojawi się na uroczystości? Tajemnice ślubu Meghan i Harry'ego!

 

To zdjęcie obiegło całe brytyjskie media, które nie mają wątpliwości co do rodzinnych planów przyszłej książęcej pary :). 

książę Harry, Meghan Markle z wanienką dla dzieci Shnuggle

 

Czy kilka tygodnie po ich ślubie usłyszymy radosne wieści?

Książę Harry i Meghan Markle - zdjęcia z zaręczyn
Fot. Instagram

 

W Polsce Shnuggle można kupić w Muppetshop. Taką wanienkę czy kosz mają Katarzyna Zielińska dla swojego synka Aleksandra.

Kasia Zielińska wyprawka dla syna Aleksandra
Fot. muppetshop.eu

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!
Może Cię również zainteresować:

Wpadki na ślubach w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Oby Harry nie powtórzył tego, co przy ołtarzu zrobiła księżna Diana!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Czy Meghan i Harry szybko postarają się o dzieci?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady