Robert Lewandowski i Krzysztof Piątek bez koszulek! Który przystojniejszy?

Robert Lewandowski czy Krzysztof Piątek? Którzy piłkarz Reprezentacji Polski jest przystojniejszy? Nowa gwiazda naszej kadry już wkrótce przyćmi "Lewego"? 

Krzysztof Piątek zadebiutował w reprezentacji podczas towarzyskiego meczu z Irlandią. Wczoraj po raz kolejny pojawił się na boisku i skradł serca kibiców strzelając gola już w 19. minucie spotkania z Portugalią. Wszyscy są zachwyceni 23-letnim piłkarzem i już porównują go do Roberta Lewandowskiego. "Lewy" do tej pory był największą gwiazdą naszej kadry. Czy już wkrótce dołączy do niego Krzysztof Piątek? Jedno jest pewne, o Krzysztofie z pewnością będzie jeszcze głośno! Czy w kolejnym meczu z Włochami również zdobędzie gola dla naszej reprezentacji? Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę!

 

Zanim jednak zobaczymy mecz Polska-Włochy, spójrzcie jak Krzysztof Piątek prezentuje się bez koszulki... Jest przystojniejszy od Roberta Lewandowskiego? Głosujcie w naszym gorącym pojedynku!

 

Zobacz także: Takiego go jeszcze nie widzieliście! Czy Robert Lewandowski podoba Ci się w nowej odsłonie?

 

Krzysztof Piątek bez koszulki.

Krzysztof Piątek
Fot. Instagram

 

Robert Lewandowski bez koszulki.

Robert Lewandowski
Fot. Instagram


Może Cię również zainteresować:

Co Lewandowski będzie robił po zakończeniu kariery? Zostanie trenerem, a może będzie uczył dzieci? Tylko NAM zdradził swoje plany!

Źródło: Adam Michejda, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje