Krzysztof Gojdź to prawdopodobnie najbardziej znany lekarz medycyny estetycznej w Polsce. Jego program "Sekrety Lekarzy" cieszył się tak dużym powodzeniem na antenie TVN Style, że ekspert dołączył do ekipy "Dzień dobry TVN", gdzie doradza widzom jak zatrzymać czas. Wkrótce, bo już 21 października, do księgarni trafi jego pierwsza książka o tytule... "Zatrzymać czas". 

Lekarz zdradził nam do kogo jest skierowana:

To będzie poradnik zarówno dla dziewczyn, które mają dwadzieścia lat - jak dbać o siebie, ale  również dla dziewczyn, które mają pięćdziesiąt pięć, sześćdziesiąt i siedemdziesiąt lat. Uwielbiam te dziewczyny najbardziej, ponieważ zmiana w ich wyglądzie to jest absolutna zmiana w ich życiu. Bardzo lubię motywować właśnie te laski 55+ do tego żeby fajnie zaczęły żyć. Bo życie się rozpoczyna się po pięćdziesiątce!

Klinikę Krzysztof Gojdzia odwiedzają: Joanna Krupa, Małgorzata Kożuchowska, Kora czy Magda Gessler. Czy gwiazdy powinny się obawiać? Zakładamy, że jedynie tego, że czytelniczki lekarza wkrótce będą wyglądały równie dobrze jak one!  

Książkę możecie jż kupić w przedsprzedaży na HitSalonik.pl.

 

Zobacz także:  Krzysztof Gojdź o operacjach plastycznych Rafała Maślaka