Krzysztof Gojdź poprawił nos! Pokazał zdjęcie przed i po!

Krzysztof Gojdź poprawił nos - zdjęcie przed i po

A jednak! Krzysztof Gojdź poprawił nos! Słynny lekarz gwiazd, który dba o największe polskie gwiazdy, sam postanowił zmienić coś w swoim wyglądzie. Padło na nos, który do tej pory był jego największą wizytówką. W rozmowie z Vivą! mówił "Nosa nie poprawiłem, bo to moja wizytówka, podkreślenie mojej indywidualności."

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Gojdź zdradził jakim operacjom plastycznym się poddał! Powiedział też, ile schudł w "Tańcu z gwiazdami"!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Krzysztof Gojdź poprawił nos

Okazuje się jednak, że Krzysztof Gojdź nie przeszedł żadnej operacji. Do poprawy nosa wystarczył mu tylko kwas hialuronowy. Efekt jest powalający:

Ja nie mam żadnych kompleksów. Kocham siebie takim jakim jestem i jak wyglądam. Ale dziś dla "zabawy z twarzą" zrobiłem sobie nos - nieznacznie wyprostowałem i zmniejszyłem optycznie pozostawiając jego charakterystyczny kształt. Nie trzeba iść do chirurga plastycznego i dłutować kości. Można go ukształtować kwasem hialuronowym. Efekt utrzymuje się do 2 lat. Jak się spodoba można powtarzać zabieg. Jak nie - to kształt nosa wraca do stanu wyjściowego.

Przy okazji doktor Gojdź zdradził, że już niedługo do swojej kliniki wprowadzi nowy zabieg dla mężczyzn - powiększenie penisa.

Wszystkie zabiegi staram się wypróbowywać na sobie. No, może poza ginekologią estetyczną. A już niedługo wprowadzamy zabiegi z urologii estetycznej dla facetów... w tym powiększanie i pogrubianie penisów. Ja już mam Ferrari wiec nie potrzebuję:)

Na pewno znajdą się na to chętni. Czy wśród gwiazdorów również? ;)

 

Zobacz: Operacje plastyczne – ceny

 

Krzysztof Gojdź poprawił nos ;)

Krzysztof Gojdź poprawił nos - zdjęcie przed i po

 

Widać różnicę?

Krzysztof Gojdź na wyborach Miss Warszawy i Mazowsza

 

Widać różnicę?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje