• KK

Krystyna Janda stanęła w obronie Maćka Stuhra, a w sieci hejt: "PONIŻASZ SIĘ MIERNOTO"

Krystyna Janda dostaje pogróżki od internautów
Fot. ONS

Krystyna Janda dostaje pogróżki na Facebooku! Okazuje się, że hejterzy wysyłają do aktorki obraźliwe listy, w których krytykują ją za obronę Macieja Stuhra. Krystyna Janda opublikowała na swoim profilu jedną z wiadomości, jakie otrzymała od internautów. Padają bardzo mocne słowa i groźby.

dlaczego KLAMIESZ ???STUHRA WYKLASKIWALA GRUPA LUDZI W WIEKU TWOJEJ CORKI A NIE JEDEN STARSZY PAN !!!! NA STAROSC TAK SIE NIE KLAMIE !!!!!!!!!!BEZCZELNIE BO WIDZIALO TO WIELE OSOB . PONIZASZ SIE MIERNOTO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LEB TRZEBA BY CI OGOLIC !! A KLASKANIE BEDZIE JUZ ZAWSZE . DOSC TAKICH SZMAT JAK TY WTYK KOMUMISTYCZNYCH- cytuje treść wiadomości.

Przypomnijmy, że zaledwie wczoraj aktorka wystosowała oświadczenie, w którym dementowała doniesienia "Niezależnej", według której Maciej Stuhr miał zostać "wyklaskany" w teatrze Polonia. Do incydentu doszło ponoć w trakcie trwania spektaklu "Boska" - kilka osób z widowni miało krzyczeć i klaskać. Była to forma protestu przeciwko aktorowi, który kilka tygodni wcześniej podczas rozdania Orłów 2016 żartował m.in. z tupolewa czy słynnych już słów Jarosława Kaczyńskiego o "gorszym sorcie Polaków".

Zaczął klaskać jeden, bardzo starszy pan, pani Janda, która była także na scenie, zapytała tego pana czy zamierza dalej przeszkadzać, po czym publiczność wyklaskała tego pana i wygoniła go z sali. Do pana podeszli bileterzy z prośbą o opuszczenie sali, a nie ochrona, potem spektakl kontynuowano bez przeszkód - napisała wówczas Krystyna Janda.

Zobacz także: Posłanka Pawłowicz komentuje słowa Krystyny Jandy o klimakterium: " Nie rozmawiam o jakiejś emerytowanej aktorce"

 

Krystyna Janda dostaje pogróżki na Facebooku.

Internauci wysyłają aktorce obraźliwe wiadomości.

Może Cię również zainteresować:

Nowi bohaterowie i duża dawka humoru. Czym jeszcze zaskoczy nas "Planeta Singli 3"?

Źródło: Monika Katarzyna Krupska, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady