• ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Krupińska udzieliła kilku rad nowej kandydatce na Miss Universe. Jedną musi wziąć mocno do serca

Paulina Krupińska to jedna z najpiękniejszych kobiet w Polsce. Miss Polonia już w grudniu będzie musiała pożegnać się ze swoją koroną, ale i tak kolejny rok zapowiada się pracowicie. Tymczasem Krupińska dzieli się swoją wiedzą z mniej doświadczonymi koleżankami.

Zobacz: Krupińska nie komentuje plotek o nowym związku. Zdradziła jednak coś bardzo intymnego

Swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami podzieliła się z Marcelą Chmielowską, która już w styczniu będzie reprezentowała nasz kraj na wyborach Miss Universe. Krupińska i reprezentantka Polski poznały już się jakiś czas temu, a ostatnio obie panie pojawiły się na imprezie Flesz Fashion Night. My nie mogliśmy nie zapytać o to, jakich rad udzieliła Miss Polonia Chmielowskiej, a jakie rady były najcenniejsze dla być może przyszłej Miss Universe.
 

Jak tylko Marcela została delegatką z Polski na konkurs Miss Universe to odbyłyśmy takie spotkanie, rozmawiałyśmy chyba dwie godziny - udzieliłam jej kilka wskazówek i ostrzegałam przed pewnymi rzeczami. Trzymam za nią mocno kciuki, jest super dziewczyną i ma wielki potencjał. Widać, że jest to właściwa osoba na właściwym miejscu - zdradza w rozmowie z nami Krupińska.


Sama Marcela również ma tylko pozytywne wspomnienia ze spotkania z Pauliną.


Miałam przyjemność poznać Paulinę. Dała mi kilka bardzo cennych rad, za co jestem bardzo wdzięczna. Opowiadała kilka ciekawych historii i na pewno skorzystam z jej rad. Myślę, że jedną z takich ważniejszych rad było na pewno to, żeby się nie spóźniać, że tam bardzo patrzą na punktualność, więc nad tym będę musiał niestety popracować - wyznaje z uśmiechem.


Kibicujecie Marceli Chmielowskiej?

Zobacz: Krupińska i jej następczyni na Miss Universe na jednej imprezie. Która ładniejsza?


 

Krupińska i Chmielowska na jednej imprezie:

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady