Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka apelują o pomoc dla Franka, który potrzebuje pieniędzy na operację serca w Niemczech. Modelka i muzyk w sieci umieścili wspólne zdjęcie i tym sposobem zachęcili plejadę gwiazd do pomocy. Paulina Krupińska zdradziła nam, co daje jej takie zaangażowanie w pomoc. Paulina doskonale wie, że jej wspólne zdjęcia z Sebastianem wzbudzają duże zainteresowanie. Dlatego umie przekuć to na sukces danej akcji charytatywnej.

Jeżeli my się nie pokazujemy publicznie, to coś wrzucamy razem, bo wiemy, że ta akcja się nagłośni. Ktoś tam może zarzucić, że my się promujemy. Właśnie nie, ta akcja, gdzie pokazaliśmy się razem, odniosła wielki sukces. To jest taka radość, że ja co chwila siedzę w domu i co 5 minut klikam na stronie siepomaga.pl i patrzę, jak ten paseczek się przesuwa i jak brakuje coraz mniej pieniędzy, to jest coś genialnego. - mówi nam podekscytowana modelka.

Aktualnie Paulina i Sebastian wspierają akcje związaną z Frankiem. Tutaj można wpłacać pieniądze na jego operacje! Brakuje niewiele!

 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka wspierają akcję charytatywną dla Franka.

Sebastian Karpiel Bułecka i Paulina Krupińska proszą o pomoc dla Franka

Paulina Krupińska ma wielkie serce.

Paulina Krupińska
ONS

Paulina Krupińska chętnie pomaga dzieciom.

Paulina Krupińska w szarym płaszczy, zielonuych spodniach, niebieską torbą i czarnych botkach
East News