Ciężarna Małgorzata Kożuchowska w serialu Rodzinka pl
ONS

Odkąd w mediach pojawiła się informacja, że Małgorzata Kożuchowska spodziewa się swojego pierwszego dziecka, niemalże każdego dnia otrzymujemy nowe doniesienia o odmiennym stanie gwiazdy. Ona jednak konsekwentnie unika tego tematu i nawet zaskoczona pytaniem potrafi wybrnąć z sytuacji. Dużo więcej do powiedzenia mają jej znajomi, co w szczególny sposób zaniepokoiło rodzinę aktorki. Przypomnijmy: Ktoś sprzedaje informacje o ciąży Kożuchowskiej

Aktorka mimo swojej szczególnej sytuacji nie zwalnia tempa i pojawia się na planach seriali i reklam w których występuje. Niedługo ruszają zdjęcia do kolejnego sezonu "Rodzinki.pl" w której gra główną rolę. Wstępnie mówiono o tym, że zdjęcia ruszą, kiedy dziecko przyjdzie już na świat, okazuje się jednak, że plany te zostały zmienione, ponieważ aktorka jest gotowa stawić się na planie już niedługo. Zdjęcia zaczną się w połowie maja i potrwają trzy miesiące - wtedy brzuch z pewnością będzie już widoczny. Jej bohaterka z pewnością jednak nie zajdzie w ciążę, bowiem scenarzyści mają już plan jak rozwiązać tę sytuację.
 

Będziemy po prostu tak kadrować zdjęcia, żeby brzuszka Kożuchowskiej nie było widać - wyjaśniła "Fleszowi" osoba z TVP


Kożuchowska może też liczyć na specjalne traktowanie - nie będzie czekała na nagrywanie swoich scen oraz nie będzie brała udziału w zdjęciach nagrywanych poza Warszawą.

Zobacz: Ciąża pokrzyżuje plany urodzinowe Kożuchowskiej?

Stylowa Kożuchowska na ulicy jak na pokazie mody: