Kora sprzedała mieszkanie

Kora wierzy w to, że oprócz serii chemioterapii i innych zabiegów medycznych znalazła też alternatywną terapię wspomagającą jej leczenie. Jest nią przeprowadzka na Roztocze! Tutaj od dwóch lat piosenkarka spędza więcej czasu niż w Warszawie. Gotuje zdrowe jedzenie, odpoczywa i zajmuje się zwierzętami. Ostatnio, jak czytamy we "Fleszu" do jej sfory psów i kotów dołączyły dwie alpaki.

Nazywamy to cudem roztoczańskim. Kora potrzebowała ciszy, świeżego powietrza, spokojniejszego rytmu życiu - mówi w rozmowie z "Fleszem"  Katarzyna Litwin, menadżerka gwiazdy.

Dom w Bliżowie na Roztoczu stał się prywatnym sanatorium Kory. Miejscem, które opuszcza tylko z dwóch powodów - badań w szpitalu albo nagrań do "Must be the Music". Korę zobaczymy w kolejnym, najnowszym 11. sezonie tego talent show! Na nagraniach, które odbyły się na początku lutego gwiazda tryskała humorem. Ale z nastrojem i formą Kory może bywać różnie. Gwiazda ostatnio zrezygnowała na przykład z wyjazdu do Warszawy na wiosenną ramówkę Polsatu.

 

Od kilku dni głośno jest o apelach Kory o pomoc. Piosenkarka przeszła serię chemioterapii, a teraz, gdy wyniki badań są zadowalające powinna przyjmować drogi lek, chroniący przed nawrotem choroby.

Jednak, jak czytamy w najnowszym magazynie "Flesz" Kora znalazła się w pułapce przepisów NFZ. 

Lek nie jest refundowany. Zmagamy się z systemem, bo przepisy nie pozwalają nawet na pokrycie kosztów z własnej kieszeni - mówi "Fleszowi" Katarzyna Litwin, menadżerka artystki.

Stąd zapewne pomysł, aby wokalistka za pośrednictwem fundacji onkologicznej "Alivia" prosiła o wsparcie dla siebie i innych ludzi dotkniętych chorobami nowotworowymi. Comiesięczna kuracja lekiem o nazwie olaparib kosztuje 24 tyś. złotych. O tym, w jaki sposób Kora chce zdobyć pieniądze na swoje leczenie czytaj w najnowszym numerze magazynu "Flesz". Już w poniedziałek w sprzedaży.

 

Mimo choroby Kora nie zrezygnowała z udziału w programie "Must be the Music".

Gwiazdy na planie spotu Must Be The Music
East News

Więcej na temat Kora