• BoyToy

Mąż Kory chce ją leczyć marihuaną. Apeluje do polityków o pomoc

0
Reakcji
Kamil Sipowicz o marihuanie
Fot. ONS

Ostatnie tygodnie przyniosły wiele szokujących informacji na temat stanu zdrowia Kory. Wokalistka ani jej przedstawiciele początkowo nie wypowiadali się o chorobie, ale ostatecznie potwierdzili informacje, iż gwiazda zmaga się z nowotworem jajników. Na szczęście Kora może liczyć na wsparcie rodziny i fanów. Przypomnijmy: "Ludzie modlą się za mnie, medytują i wysyłają dobrą energię"

Coraz aktywniej też na ten temat wypowiada się Kamil Sipowicz. Mąż Kory odwiedził już dwie stacje telewizyjne, aby uspokoić wielbicieli piosenkarki i zdementować kilka nieprawdziwych informacji. Teraz poszedł o krok dalej i na łamach "Super Expressu" apeluje do polityków, aby... zalegalizowali lecznicą marihuanę. Wszystko oczywiście po to, aby wykorzystać ją jako jedną z metod leczenia Kory. Para po głośnym skandalu z używkami nie ukrywała swojej słabości do marihuany i jak widać, nic się w tej materii nie zmieniło.
 

Gdyby marihuana medyczna była legalna i przepisałby ją lekarz, to Kora by ją brała. Ale w Polsce nie jest legalna, więc nie może. Nikt nie może, bo zaraz zjawi się policja. Jesteśmy za legalizacją marihuany medycznej. Apelujemy do rządu, do Tuska i Arłukowicza o rozsądek i miłosierdzie, żeby zalegalizowali medyczną marihuanę, tak jak to jest w Stanach - apeluje Sipowicz.


Na poparcie swojego wniosku Sipowicz zachwala lecznicze funkcje marihuany, wymieniając nawet choroby, przy których narkotyk jest bardzo pomocny.
 

Marihuana pomaga na wiele chorób. Na jaskrę, przeciwko wymiotom, na parkinsona, w bólach związanych np. z chorobą nowotworową, przy stwardnieniu rozsianym, przy leczeniu depresji. Zresztą hodowcy marihuany medycznej hodują różne szczepy i każda roślina jest na inną chorobę. Już w starożytnym Izraelu za życia Jezusa robiono lecznicze inhalacje, wtedy były opium i konopie - dodaje w rozmowie z "Super Expressem".


Myślicie, że wykorzystanie marihuany w walce z rakiem to dobry pomysł?

Zobacz: Schorowana Kora wraca do Must Be The Music

W takich luksusach mieszkają Kora i Kamil Sipowicz:

Może Cię również zainteresować:

Rusza 9. edycja Must Be The Music. Kora opowiedziała o swoim stanie zdrowia [WIDEO]


0
Reakcji

Komentarze (7)

Najnowsze
Najwyżej oceniane

Wpisz proszę treść komentarza

Gość
Coś jednak w tym jest, że w niektórych schorzeniach uśmierza ból, więc można by było pomyśleć o jej zalegalizowaniu w celach leczniczych !!!!!!!!!!!!! cholera. Naszym krajem rządzi kler, więc długo nam do zmian.
Oceniono 0 razy
Gość
Na tym foto Kora sprawia wrazenie jakby sie miala przewrócić. Szkoda mi jej, chociaz niespecjalnie przepadam za jej osobą. Mimo wszystko nikomu nie zycze chorób.
Oceniono 0 razy
Gość
malo sie jej napaliła? to jak na raka mogła zachorować? chyba przez marihuane bo badania od 20 lat juz mówią jak thc jest toksyczne dla jajników i niszczy płód
Oceniono 0 razy
Gość
nich sprzeda dom i kupi marychę ukochanej,za darmoche by chciał czy ja mu mam ja fundować?? Śmieszny dziadek!
Oceniono 0 razy
Gość
życzę powrotu do zdrowia
Oceniono 0 razy
Gość
Marihuana nie leczy, uśmierza jedynie ból
Oceniono 0 razy
Gość
na łożu smierci i chce sie jej palic?
Oceniono 0 razy

Look dnia

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najnowsze porady