Bardzo poważna KONTUZJA Arkadiusza Milika. "Przeszedł badania. Rezonans nie dał dobrych informacji"

Mecz Polska-Dania zakończył się zwycięstwem polskiej reprezentacji, ale niestety po meczu okazało się, że przed spotkaniami z Armenią i Rumunią straciliśmy jednego z naszych najlepszych napastników - Arkadiusza Milika. Napastnik Napoli został kontuzjowany pod koniec pierwszej połowy, ale wytrzymał do końca 45 minuty meczu Polska-Dania. Później został zmieniony przez Adama Nawałkę i od razu pojechał na badania kolana.

Arek Milik przeszedł badania kontuzjowanego kolana. Wykazały uszkodzenie więzadła krzyżowego przedniego. Bardzo poważny uraz. Arek jutro wraca do klubu. Czeka go najprawdopodobniej zabieg operacyjny, po którym przerwa trwa kilka miesięcy - powiedział rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski. 

Początkowo nie było wiadome, jak poważna jest to kontuzja, ale po badaniach okazało się, że uraz wykluczy Milika z gry na kilka miesięcy, co oznacza, że piłkarz nie zagra z Armenią i bardzo trudnym przeciwnikiem czyli Rumunią. Piłkarz wróci do swojego klubu Napoli, w którym niedawno zaczął grę, dlatego właściciele jego klubu nie są zadowoleni z takiego obrotu spraw, bo Arek Milik to ich czołowy zawodnik. Zobaczcie, co o kontuzji Milika powiedział rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski. 

 

ZOBACZ: Milik, Błaszczykowski, Fabiański, a może Piszczek - z którym polskim piłkarzem chciałabyś pójść na randkę? PLEBISCYT

 

 

Arek Milik doznał kontuzji podczas meczu Polska-Dania

Arkadiusz Milik kontuzjowany
Fot. Eastnews

Kontuzja wykluczy go z gry na kilka miesięcy

Arkadiusz Milik na Stadionie Narodowym
Fot. Eastnews

Piłkarz z pewnością nie jest zadowolony z takiego obrotu spraw, bo niedawno zaczął grę w nowym klubie

Arkadiusz Milik podczas meczu polskiej reprezentacji
Fot. Eastnews

Lubisz Arka Milika?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje