M jak Miłość odc.1205
MTL Maxfilm

"M jak miłość" nie zniknie z ramówki TVP2! Według informacji Super Expressu jeden z najchętniej oglądanych polskich seriali będzie miał kontynuację. Fani telenoweli będą więc mogli dalej śledzić losy rodziny Mostowiaków.

Niestety, według doniesień tabloidu, aktorzy występujący w hicie Telewizji Publicznej muszą liczyć się z mniejszymi zarobkami. Według nowej umowy zostaną zmniejszone koszty produkcji, a to oznacza, że aktorzy dostaną o ok. 20 procent mniejsze wynagrodzenie.

Wygląda więc na to, że nowy prezes TVP zmienił zdanie w kwestii serialu. Ostatnio Jacek Kurski w swoim oświadczeniu stwierdził, że "M jak miłość" nie przynosi telewizji żadnych dochodów.

Liczę, że negocjacje prowadzone z producentami zakończą się pozytywnie i seriale staną się opłacalne, zaczną na siebie zarabiać, dzięki czemu będą mogły pozostać na antenie. Dotychczasowy model stopniowo zastąpimy nowym, bardziej efektywnym dla TVP. Otwieramy się na kontakty z twórcami, aby pozyskać z rynku najlepsze projekty. Procesem produkcji i jego kosztami w większym stopniu niż dotąd zarządzać będzie TVP. Nie może być tak, żeby wielomilionowe produkcje przekładały się na wielomilionowe straty.

Ciekawe więc, czy Jacek Kurski zmieni również zdanie w kwestii "Klanu". Dyrektor TVP1 przyznał ostatnio, że serial będzie pojawiać się na antenie tylko do końca roku. Z tą decyzją nie zgadzają się fani telenoweli, którzy w sieci założyli Komitet Obrony Klanu.

 

Cieszycie się, że serial M jak miłość nie zniknie z TVP2?

 

Zobacz także: Barbara Bursztynowicz załamana informacjami o końcu "Klanu", obawia się o przyszłość, bo bez pracy... "Nie ma sensu żyć"

 

M jak miłość nie zniknie z anteny!

 

Serial będzie kontynuowany.

 

Więcej na temat M jak miłość