Księżna Kate nie chce wspólnych zdjęć z Meghan Markle! Żona Williama jest... zazdrosna o narzeczoną księcia Harry'ego! Dlaczego?

Księżna Kate i Meghan Markle
Fot. East News

Księżna Kate nie polubiła narzeczonej księcia Harry'ego? Brytyjskie media są już pewne, że pomiędzy żoną księcia Williama, a Meghan Markle narodził się poważny konflikt! Wydawało się, że Kate szybko zaprzyjaźni się z aktorką, która wkrótce wejdzie do królewskiej rodziny - nic bardziej mylnego! Według najnowszych doniesień medialnych Kate nie chce nawet wspólnych zdjęć z Meghan! Dlaczego?


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Książę Karol się do niej przekonał, a co z Kate? Zobacz, jakie relacje łączą Meghan z rodziną Harry'ego!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Księżna Kate ma konflikt z Maghan Markle?

Według medialnych doniesień księżna Kate jest zirytowana zachowaniem Meghan Markle, która jest teraz w centrum zainteresowania. Okazuje się, że po ich pierwszym wspólnym wyjściu żona Williama nie była zachwycona również tym, z jaką swobodą Meghan pozowała fotoreporterom. Ekspertka od mowy ciała w rozmowie z "Radar Online" skomentowała zachowanie narzeczonej Harry'ego.

Meghan, jako aktorka i fotomodelka, ma zwyczaj robienia czegoś, co w branży nazywa się „flirtowaniem z kamerą”, sugerując, że jest gotowa do otwartego, bezceremonialnego kontaktu i jest pewna siebie. Podobnie robiła za czasów swojego bloga czy social mediów. Kate pięknie pozuje, ale nikomu nie udało się jeszcze uchwycić jej spojrzenia w chwili, w której spogląda w kamerę. To sprawia, że jest bardziej zdystansowana, nieosiągalna - przyznała Judi James.

Okazuje się, że to właśnie jest powód dla którego księżna Kate zdecydowała, że nie będzie fotografować się z Meghan Markle. Jesteście zaskoczeni? Myślicie, że pomiędzy Kate a Meghan rzeczywiście narodził się konflikt? 

Zobaczcie, jak zachowywały się na ich pierwszym wspólnym, oficjalnym wyjściu!

Zobacz także: BYŁ JUŻ EFEKT KATE, NADCHODZI EFEKT... MEGHAN?

 

Księżna Kate i Meghan Markle na pierwszym wspólnym zdjęciu.

Księżna Kate książę William, Meghan Markle
Fot. East News

Kate nie podoba się zachowanie narzeczonej księcia Harry'ego?

książę Harry, Meghan Markle
Fot. ONS

 

Żona Williama czy narzeczona Harry'ego? Którą polubiliście bardziej?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady