Rihanna wystąpi w Polsce!

Rihanna odkąd pojawiła się w show-biznesie jest cały czas na topie. Wokalistka co roku wydaje nowy album oraz rozpieszcza swoich fanów wyruszając w światowe trasy koncertowe, na których prezentuje prawdziwy muzyczno-wizualny spektakl. Piękność z Barbadosu w tym roku ponownie odwiedzi Polskę!

7 lipca 2013 artystka zagra specjalny koncert w Gdynii. Rihanna wystąpi na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo, dokładnie na tej samej scenie, na której przez cztery dni będą prezentowali się tegoroczni wykonawcy festivalu Open'er.

Koncert Rihanny będzie częścią "Diamonds World Tour 2013". Wydarzenie promuje wydany w listopadzie album „Unapologetic”. Podczas muzycznego show wokalista zaśpiewa piosenki z najnowszej płyty oraz swoje największe hity, którymi zawojowała na listach przebojów.

Bilety na wydarzenie będą kosztowały 198 złotych i 258 złotych za strefę Golden Circle. Posiadacze tegorocznych czterodniowych karnetów na Open’era na wydarzenie mają wstęp bezpłatny.

Wybierzecie się na koncert? Może to będzie dobra okazja dla lidera Weekendu, który marzył o spotkaniu i duecie z gwiazdą? :) Przypomnijmy: Liszewski chce nagrywać z RiRi

 

Więcej na temat Rihanna