Rusin wspomina feralny wywiad z Górniak: "Zaczęła mówić o rzeczach, które na pewno naszych widzów NIE INTERESOWAŁY"

Kinga Rusin o Edycie Górniak

Kinga Rusin w rozmowie z gala.pl wspomina pamiętny wywiad z Edytą Górniak, która była gościem w programie "Dzień Dobry TVN" w 2014 roku. Diwa opowiadała o swoim najnowszym singlu, lecz w pewnym momencie Kinga zapytała ją o ślub z Piotrem Schrammem, z którym była wówczas związana. Artystka była bardzo zaskoczona pytaniem, na które nie odpowiedziała. Następnie - dogryzła Rusin na jednym z koncertów. Czy dziś panie mają ze sobą konflikt?

 

POLECAMY: Górniak dogryzła Steczkowskiej na wizji. Tłumaczy się też z krytyki Kory [WIDEO]

Źródło: YouTube

Kinga Rusin o Edycie Górniak

Kinga Rusin zdradza kulisy słynnej rozmowy z Edytą Górniak. Gwiazda przyznaje, że musiała przerwać artystce, bo ta zaczęła mówić o rzeczach, które nie interesują widzów:

Żeby była pełna jasność - naprawdę cenię Edytę Górniak. Uważam, że jest wybitną wokalistką i bardzo ciekawą osobowością, ciekawych osobowości u nas nie ma, a to jest osobowość poparta talentem. Ja nie miałam wyjścia, ja musiałam Edytę wybić ze słowotoku, zaczęła mówić o rzeczach, które na pewno naszych widzów nie interesowały, ponieważ wymieniła listę stu osób, którym chciała podziękować, a od tego są media społecznościowe. Jedyna rzecz, jaką mogłam zrobić,  żeby wybić ją z rytmu, to było to głupie pytanie. - mówi Rusin w gala.pl. 

Zobacz: Miszczak kazał Rusin wziąć udział w Tańcu z Gwiazdami: "Byłam zażenowana. To nie była moja decyzja!"

 

Czy w związku z tym panie mają konflikt? Nic bardziej mylnego! 

Naprawdę szczerze się wzruszyłam, ale po moje wizycie w Karpatach, w planowanym Turnickim Parku Narodowym, gdzie zobaczyłam straszne rzeczy, łącznie z centrum edukacji leśnej z wypchanymi zwierzętami, koszmar! Byłam świadkiem wyrywki drzew, które powinny być pomnikami przyrody! [...]. Napisałam o tym artykuł, który przedrukowała Gazeta Wyborcza [...]. Wśród tysięcy komentarzy był komentarz Edyty Górniak, to był jej prawdziwy profil, bardzo miły. Napisała, że mi dziękuję za to, że się angażuje i że trzyma kciuki - mówi Kinga Rusin. 

Zobacz także: Kinga Rusin przeszła wiosenną metamorfozę. Zobaczcie, jak się zmieniła!

 

 

Kinga Rusin i Edyta Górniak w studiu DDTVN.

Kinga Rusin o Edycie Górniak

 

Kinga Rusin ceni Edytę Górniak.

Kinga Rusin pod studiem Dzień Dobry TVN

Czy Kinga Rusin dobrze zrobiła?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje