• BoyToy

Rusin o Przybylskiej: Wiedziałam więcej niż inni o jej chorobie

Na szokującą informację o śmierci Anny Przybylskiej zareagowali nie tylko internauci, ale również gwiazdy - szczególnie te, które miały okazję poznać aktorkę i przyjaźnić się z nią. Jej charyzma i pogoda ducha sprawiła, że nawet nieznajomi byli mocno poruszeni jej odejściem. Przypomnijmy: "Była mi bliska. Fotografowała ptaki, drzewa..."

Kinga Rusin była jedną z gwiazd, które po śmierci aktorki opublikowały na swoim Facebooku wpis poświęcony pamięci Przybylskiej. W rozmowie z AfterParty.pl Kinga przyznaje, że znała całą sytuację Ani i jej choroby nieco lepiej i wie, że była ona leczona rewolucyjnymi metodami. To sprawiło, że do końca wierzyła, iż uda jej się wygrać z nowotworem i nie dosięgnie jej los innych cierpiących na tę straszną chorobę. Dodaje również, że cieszy się, iż nie musiała prowadzić wydania DDTVN, w którym poruszany był temat śmierci gwiazdy.
 

Ja wiedziałam o chorobie Ani [więcej niż inni] i naprawdę, nie mogę mówić o wielu rzeczach, ale wiedziałam, że jest leczona od niedawna w sposób naprawdę rewolucyjny i strasznie trzymałam się takiej myśli, że to jest właśnie to, że nareszcie znaleźli sposób, że jej się uda. Dobra, Jobs, Patrick Swayze, ale że jej się uda. I tak byłam po prostu zafiksowana na to, w ogóle nie dopuszczałam innej myśli, więc to był jak grom z jasnego nieba. Pewnie, że jest mnóstwo ludzi, którzy chorują, ale gdy odchodzi osoba, której twarz kojarzy się tylko z ciepłym uśmiechem i radością, zostawiając trójkę małych dzieci to to jest straszna tragedia. Tu nie ma wymiaru dziennikarskiego i nie dziennikarskiego, to jest po prostu dramat. I w sumie gdzieś tam cieszę się, że akurat nie prowadziłam programu w tym dniu, kiedy jest też takie oczekiwanie społeczne, że się będzie o tym mówić - wyznała w rozmowie z nami Kinga.


Niestety, rewolucyjne metody nie przyniosły skutku.

Zobacz: Śmierć Przybylskiej poruszyła zagranicę. Piszą o niej w najdalszych zakątkach świataAnna Przybylska z dziećmi w "Vivie!":

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady