• Hades

Ale ona ma figurę! Kinga Rusin pokazała jak odpoczywa od pracy

Kinga Rusin na Rodos
Fot. Instagram

Kinga Rusin na swoim Facebooku, blogu oraz Instagramie, który ma od niedawna lubi dzielić się zdjęciami prezentującymi ją po godzinach pracy. Dziennikarka pokazuje m.in. kulisy wywiadów jakie przeprowadza z największymi osobistościami ze świta sztuki i kultury, swoje życie rodzinne, a także fotki z wakacji. Zobacz: Rusin w skąpym bikini na Zanzibarze

Aktualnie gospodyni "Dzień Dobry TVN" przebywa na wakacjach w Grecji. Kinga nie byłaby sobą, gdyby nie podzieliła się ze swoimi fanami obrazkami z miejsca, w którym właśnie wypoczywa. Dziennikarka do sieci wrzuciła m.in. fotkę jak wygrzewa się w słońcu na Rodos, prezentując przy okazji swoją figurę. 42-letnia gwiazda ma idealnie płaski brzuch i ciało nastolatki.

Ponadto podczas wakacji Rusin postanowiła spróbować swoich sił w nowej dyscyplinie sportowej. Tym razem załapała bakcyla na pływanie na kajcie.

Taki wyjazd z pewnością naładuje dziennikarkę nowa energią, którą będzie mogła spożytkować nie tylko podczas weekendowych wydań "DD TVN", ale i innych swoich projektach.

Rusin to mama idealna - tak spędza wolny czas z córkami:

Może Cię również zainteresować:

Pamiętacie wszystkie konflikty Kingi Rusin? Gwiazda TVN weszła na wojenną ścieżkę nie tylko z Rozenek!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje