• Hades

Zmiany w życiu Rusin: Zostałam fleksitarianką

6
Reakcji
Rusin jest fleksitarianką
Fot. AKPA

Kinga Rusin może pochwalić się doskonałą figurą. Dziennikarka prowadzi zdrowy tryb życia, a także czynnie uprawia sport. Ostatnio prowadząca "DD TVN" na swoim blogu zamieściła wpis dotyczący diety jaką stosuje, aby mieć cały czas mieć smukłą linię. Telewizyjna gwiazda nie ukrywa, że jest prawdziwym smakoszem, jednak w kwestii tego, co znajdzie się na jej talerzu jest dość wybredna.

Okazuje się, że dziennikarka stroni od mięsa. Jednak od czasu do czasu pozwala sobie na kawałek kurczaka czy pieczoną rybę. Ponadto Kinga jest fleksitarianką. Wyboru przejścia na taką dietę dokonała nieświadomie kilka lat temu.
 

- Dowiedziałam się przez przypadek, że całkiem nieświadomie i to już kilka lat temu zostałam fleksitarianką. O co chodzi? Otóż mięso jem sporadycznie. W zasadzie mogłabym się bez niego obyć, ale wegetarianką nie śmiałabym się nazwać, bo jednak czasami mam ochotę na trochę mięsnego białka: na kurczaka z grilla, pieczoną rybę czy nawet chudego tatara. Nachodzi mnie może raz w tygodniu. I tyle wystarczy żeby stać się fleksitarianinem. Nigdzie o tym wcześniej nie słyszałam, ale teraz okazuje się, że zupełnie intuicyjnie stosuję ponoć najzdrowszą dietę świata.

Jak widać, aby być szczupłym i mieć perfekcyjną figurę nie trzeba rezygnować z przyjemności. Wystarczy we wszystkim zachować umiar.

Zobacz: W takich luksusach żyje Kinga Rusin

Rusin na wakacjach w bikini:

Może Cię również zainteresować:

Po tej rozmowie Lubomirski wysłał podziękowania Rusin. Kinga była nim zachwycona [WIDEO]


6
Reakcji

Komentarze (6)

Najnowsze
Najwyżej oceniane

Wpisz proszę treść komentarza

Gość
Boże,jaka Ona jest piękna.Kiniu kocham Cię.
Oceniono 0 razy
ana
To tak jak ja, od dawna i nieświadomie nie jem mięsa. Zdarza mi się na przyjęciu, lub na "imieninach u cioci", ale nawet rzadziej niż 1 raz w tygodniu. Ryb natomiast w różnej postaci jem dużo.
Oceniono 0 razy
Gość
Piękna i nie na botoxowana jak Hanna :)
Oceniono 0 razy
Gość
Jak i tak jest brzydsza od Hani
Oceniono 0 razy
Gość
Piękna kobieta ,mało takich w Polsce.
Oceniono 0 razy
Gość
jeśli taką dietę trzyma,to zazdroszczę i gratuluję,bo ja tak nie potrafię,ale nie podobają mi się grube łydki u często b.szczupłych kobiet.ja lubię szczuplutkie łydki
Oceniono 0 razy

Look dnia

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najnowsze porady