Wielki sukces Kingi Dudy! Prezydent ma powody do zadowolenia :)

Kinga Duda, Andrzej Duda
Fot. ONS

Prezydent Andrzej Duda musi być dumny! Kinga Duda, jedyna córka prezydenckiej pary, ma na swoim koncie spory sukces. Jako studentka 4-tego roku prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim będzie reprezentować swoją uczelnię w konkursie z dziedziny międzynarodowego arbitrażu handlowego. Informacja na ten temat pojawiła się na oficjalnym profilu UJ. 

 

Zobacz też: Prezydenckie córki: Kinga Duda i Ivanka Trump. Łączy je więcej niż myślisz! ZDJĘCIA

POLECAMY: Siwiec pokazała twarz córeczki Mii. Znana polska mama krytykuje to ze względu na jedną ważną rzecz

 

Kinga Duda będzie reprezentantką Uniwersytetu Jagiellońskiego

 

Kinga Duda ma dopiero 22 lata, lecz już bardzo poważnie myśli o swojej karierze zawodowej. Prezydencka córka studiuje prawo na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w Polsce. Ponadto jest również absolwentką Szkoły Prawa Amerykańskiego współorganizowanej przez Uniwersytet Jagielloński i Katolicki Uniwersytet Amerykański. Ale to jeszcze nie wszystko! Kinga Duda będzie reprezentować UJ w czasie międzynarodowego konkursu z dziedziny arbitrażu prawa handlowego. Finał prestiżowej rywalizacji studentów prawa odbywa się w Wiedniu i biorą w nim udział drużyny z 300 uczelni z 60 krajów. 

Na oficjalny profilu Jagiellonian University Vis Moot Team opublikowano notki biograficzne reprezentantów uczelni. Wśród nich jest również informacja o Kindze Dudzie. Dowiadujemy się z niej, że córka prezydenta Andrzeja Dudy interesuje się m.in. międzynarodowym prawem handlowym, prawem prywatnym oraz postępowaniem cywilnym. Ponadto prezydentówna biegle mówi w języku angielskim oraz uczy się języka niemieckiego. W minione wakacje prezydentówna odbyła staż w jednej z międzynarodowych kancelarii prawnych w Warszawie, gdzie szkoliła się z zakresu prawa oraz szlifowała znajomość języków obcych. W czasie wolnym Kinga Duda chętnie jeździ na nartach, podróżuje i czyta książki.

 

Trzymamy kciuki za sukces w konkursie!

 

Polecamy: Kinga Duda – szczególnie chroniony skarb Pałacu Prezydenckiego

 

Kinga Duda ma na swoim koncie duży sukces! Gratulujemy!

Kinga Duda
Fot. Facebook/Jagiellonian University Vis Moot Team
Kinga jest jedyną córką pary prezydenckiej. 

Kinga Duda została wywieziona do schronu
Fot. East News

Przed Kingą wielka kariera w polityce?

Kinga Duda na Światowych Dniach Młodzieży w Brzegach
Fot. East News

Kinga Duda pójdzie w ślady ojca i zajmie się polityką?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Polecamy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady