• BuFi

Kim jest Saszan? Nastolatka szturmuje internet niczym Dawid Kwiatkowski

Saszan

XXI wiek można śmiało uznać za czas gwiazd internetu. Największą z nich, która zaistniała dzięki sieci, jest obecnie Dawid Kwiatkowski, ale po piętach depcze mu młoda wokalistka Roksana "Saszan" Pindor, która w krótkim czasie zdobyła kilkadziesiąt tysięcy fanów na Facebooku, a jej ostatni teledysk w ciągu tygodnia został wyświetlony ponad 300 tysięcy razy. W studiu Dzień Dobry TVN wokalistka opowiedziała od czego zaczęła się jej kariera.

Zobacz: Kwiatkowski koncertuje w Paryżu razem z bratem gejem


Nowa twarz Internetu szybko zdobyła sympatię swoich fanów. Idolka nastolatków uważa, że nie trzeba mieć znajomości, by osiągnąć sukces:

Nie trzeba mieć znajomości, nie trzeba mieć profesjonalnego sprzętu, żeby pokazać się ludziom i zdobyć fanów, Wystarczy chcieć. Ja miałam zwykłą kamerkę internetową, przed którą śpiewałam, bez żadnych lekcji i jestem teraz tutaj dzisiaj, więc to chyba dobry przykład, jeśli chodzi o marzenia. - przekonuje artystka


Wokalistka nie ma żadnego wykształcenia muzycznego, ale już od małego próbowała śpiewać jak najwięcej:

Jestem samoukiem, nie chodziłam do szkoły muzycznej. Jak byłam młodsza uczęszczałam do chóru dziecięcego. Dopiero teraz wytwórnia zagwarantowała mi lekcje śpiewu i mogę wejść w profesjonalną drogę i się kształcić. - dodaje


Młoda artystka była zaskoczona faktem, że wielka wytwórnia zainteresowała się jej dokonaniami :

Dla mnie dużym zaskoczeniem było to, że Ci ludzie się pojawili. Na youtubie są miliony ludzi, którzy śpiewają swoje covery. Nie wiem czy to było szczęście. Zawsze chciałam być na scenie, mieć swoich fanów, podchodziłam do tego jednak z dystansem. - przekonuje wokalistka


Saszan zaskoczyła również prowadzących swoją kolorową stylizacją. Jolantę Pieńkowską zmartwił jednak wizerunek Biebera na koszulce piosenkarki. Według dziennikarki amerykański wokalista nie jest dobrym wzorem dla niej. Jednak debiutantka myśli inaczej:

Każdemu może podwinąć noga. Nie usprawiedliwiam go, ale wiem, że pójdzie do przodu. Póki mam rodziców i znajomych przy sobie, nie ma takiej opcji. Jak coś, to dostanę w głowę i powiedzą mi: Ogarnij się. 


Nietypowy wygląd Saszan oraz jej różowe włosy, choć jest oryginalny, nie budzi już żadnych kontrowersji u jej nauczycieli czy rodziców:

Nauczyciele przyzwyczaili się do mnie, wspierają mnie i gratulują. - przekonuje piosenkarka


Kolorowej wokalistce życzymy wielkiej kariery. Ma szansę powtórzyć sukces Dawida Kwiatkowskiego?

Zobacz: Dawid Kwiatkowski przyznał się do poważnej choroby
 Dawid Kwiatkowski objawieniem internetu:

Może Cię również zainteresować:

Saszan ma pewne skryte marzenie! Nam powiedziała jakie... Czy w tym roku uda się je spełnić? WIDEO

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje