• BoyToy

Sławny transseksualista zostanie prywatnym trenerem Dody?

Nicolas Prusinski chce być trenerem Dody
Fot. ONS

Jednym z uczestników piątej edycji polskiego "Big Brothera" był Nicolas Prusinski. Dobrze zbudowany blondyn ujął widzów swoją
delikatnością i niesamowitą historią swojego życia - urodził się bowiem jako dziewczynka.
Jak sam przyznał, czuł się źle w swoim kobiecym ciele i po uracji hormonalnej i szeregu zabiegów stał się mężczyzną.

Jak się okazuje, reality show to nie jedyna przygoda Nicolasa z show-biznesem. Na co dzień zajmuje się profesjonalnie treningiem osobistym, mieszka i pracuje w Berlinie. Pod jego okiem trenują niemieccy politycy i celebryci, a przede wszystkim słynna Sinead O'Connor! Miał też okazję ćwiczyć z legendarnym Markiem Wahlbergiem.

Jak dowiedziało się AfterParty.pl, sukcesy za granicą nie oznaczają jednak, że Nicolas zapomniał o swoim rodzinnym kraju. Postanowił go częściej odwiedzać i jak sam przyznaje, chciałby trenować też polskie gwiazdy!

- Chętnie spróbowałbym trenować Dodę, Marylę Rodowicz czy Annę Grodzką - wyznał transseksualny trener w rozmowie z AfterParty.pl.


Nicolas odnosi w swojej profesji sukcesy w Niemczech, czas więc na podbicie krajowego rynku gwiazd. Myślicie, że któraś z polskich gwiazd powinna skorzystać z jego usług?Może Cię również zainteresować:

Czas na podsumowanie: oto zwycięzcy plebiscytów Party.pl za 2017 rok! Triumfują Rodowicz, Szpak, Farna! Zobacz, kto jeszcze!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady