• Hades

Jopek ma romans? Wiemy kim jest jej "przyjaciel"

Anna Maria Jopek i Krzysztof Herdzin
Fot. Ons/ Życie na gorąco nr 28/2013

Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński od wielu lat tworzą wzorową parę. Obje jednak nigdy nie afiszowali się ze swoją miłością. "Życie na gorąco" w najnowszym numerze donosi, że związek wokalistki i dziennikarza przeżywa kryzys.

Tabloid dotarł do zdjęć, na których widać jak Jopek spaceruje po sopockiej plaży u boku innego mężczyzny. Wokalistka i jej adorator nie szczędzili sobie czułości nad Bałtykiem.

- Spędzili razem kilka godzin rozmawiając, spacerując plażą, wielokrotnie zatrzymując się, dotykając oraz całując. (...) Chemia między nimi była naprawdę duża. Spotkanie zakończyło się w jednej z sopockich kamienic, w której, jak sprawdziliśmy, można wynająć mieszkanie - czytamy w tygodniku.


AfterParty.pl dowiedziało się kim jest tajemniczy mężczyzna. Anna Maria Jopek na randce na plaży była z Krzysztofem Herdzinem, który jest uznanym i cenionym pianistą, kompozytorem, a także producentem muzycznym oraz wykładowcą Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. W swoim dorobku ma kilkadziesiąt aranżacji, piosenek i tematów muzycznych do reklam.

Jeżeli doniesienia tabloidu się potwierdzą, to z pewnością czeka nas kolejny rozwód w show-biznesie. Dodajmy, że Jopek i Kydryński są małżeństwem od 15 lat.
(fot. "Życie na gorąco nr 28, 11 lipca 2013)

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!
Może Cię również zainteresować:

Przejechaliśmy tysiąc mil z rajdem "Mille Miglia"! Oto 5 powodów dlaczego jest to najpiękniejszy wyścig na świecie WIDEO RELACJA

Źródło: Party.pl/AM

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady