• Hades

Jopek ma romans? Wiemy kim jest jej "przyjaciel"

Anna Maria Jopek i Krzysztof Herdzin
Fot. Ons/ Życie na gorąco nr 28/2013

Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński od wielu lat tworzą wzorową parę. Obje jednak nigdy nie afiszowali się ze swoją miłością. "Życie na gorąco" w najnowszym numerze donosi, że związek wokalistki i dziennikarza przeżywa kryzys.

Tabloid dotarł do zdjęć, na których widać jak Jopek spaceruje po sopockiej plaży u boku innego mężczyzny. Wokalistka i jej adorator nie szczędzili sobie czułości nad Bałtykiem.

- Spędzili razem kilka godzin rozmawiając, spacerując plażą, wielokrotnie zatrzymując się, dotykając oraz całując. (...) Chemia między nimi była naprawdę duża. Spotkanie zakończyło się w jednej z sopockich kamienic, w której, jak sprawdziliśmy, można wynająć mieszkanie - czytamy w tygodniku.


AfterParty.pl dowiedziało się kim jest tajemniczy mężczyzna. Anna Maria Jopek na randce na plaży była z Krzysztofem Herdzinem, który jest uznanym i cenionym pianistą, kompozytorem, a także producentem muzycznym oraz wykładowcą Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. W swoim dorobku ma kilkadziesiąt aranżacji, piosenek i tematów muzycznych do reklam.

Jeżeli doniesienia tabloidu się potwierdzą, to z pewnością czeka nas kolejny rozwód w show-biznesie. Dodajmy, że Jopek i Kydryński są małżeństwem od 15 lat.
(fot. "Życie na gorąco nr 28, 11 lipca 2013)

Może Cię również zainteresować:

Książę Karol jest gejem? Camilla ma dosyć krytyki? Poznaj kulisy rozstania księcia Karola i jego żony!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady