• patceg

Gwiazda "Żony Hollywood": W Polsce nie było przyszłości. Patrzyłam tylko, żeby wyjechać [WIDEO]

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa z jedną z bohaterek nowego programu TVN - "Żony Hollywood". Eva Rich spotkała się z fanami i dziennikarzami i opowiedziała o życiu za oceanem. Zobacz: Piękna gwiazda programu "Żony z Hollywood" na konferencji. Nie obyło się bez wpadki

Nasza reporterka, Iwona Piotrowska, także porozmawiała z gwiazdą. Oczywiście nie zabrakło pytań o modeling i karierę, ale kluczowe było to jak zmieniła się Polska po tych wszystkich latach. Eva przyznała, że gdyby tamtejsza rzeczywistość wyglądała tak jak dzisiaj to nie zdecydowałaby się na wyjazd. Opowiedziała o tym przed naszą kamerą:

Jak ja się wychowałam w Polsce to był komunizm. Nie było przyszłości, szans na karierę. Przynajmniej ja tak to widziałam. Ja bardziej patrzyłam tylko, żeby wyjechać, żeby żyć w ciepłym kraju. Teraz są granice otwarte, wszystko się widzi: telewizja, filmy, ludzie znaja teraz języki. Jakby tak było to pewnie bym nie wyjechała, bo po co?


W dalszej części rozmowy modelka opowiedziała o swoich ambicjach i o tym, dlaczego pomimo tylu zmian młodzi ludzie wciąż decydują się na emigrację.

Zobacz na Polki.pl: Najgorętsze pary Hollywood na gali rozdania Oscarów 
 
 

Eva Rich na konferencji prasowej:

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady