• chimera

Kariera czy dzieci? Przed Anną Muchą poważny dylemat

0
Reakcji
Urlop macierzyński Anny Muchy
Fot. ONS

Pomimo ciąży Anna Mucha bardzo aktywnie spędza ostatnie tygodnie. Aktorka wzięła udział w świątecznej kampanii Oriflame, pojawiła się na planie "M jak miłość", zagrała w tajemniczym filmie i wsparła bożonarodzeniową akcję charytatywną. Teraz gwiazda zdecydowała się na chwilę oddechu i najbliższy czas zamierza poświęcić tylko dla siebie i najbliższych.

Na początek roku wyznaczony jest termin porodu Muchy. Jak informuje magazyn "Flesz", Anna od 16 grudnia wycisza swoją obecność w mediach, aby spokojnie przygotować się do narodzin dziecka. Co ciekawe, gwiazda nie planuje szybkiego powrotu do pracy, który ostatnio jest bardzo modny wśród jej koleżanek - świeżo upieczonych mam.

"Flesz" donosi, że Mucha jest w komfortowej sytuacji, bowiem jej współpracownicy deklarują elastyczne dostosowanie się do jej życia po porodzie.

- To kiedy w nowym roku zaczniemy grać sztukę "Single i remiksy" zależy od Ani - tłumaczy Mariola Berg, współproducentka spektaklu.


Podobne nastawienie mają producenci "M jak miłość":

- Ania dopiero po porodzie powie nam, kiedy poczuje się na siłach aby stanąć przed kamerą.


Magazyn wylicza, że najprawdopodobniej Anna Mucha do pracy wróci na początku wiosny, ze względu na kolejną kampanię dla Oriflame. Wcześniej jednak obstawiamy jakiś wywiad i sesję w kolorowym magazynie.

Zobacz: Tak Mucha wygląda półtora miesiąca przed porodem

Więcej na temat planów Anny Muchy przeczytasz w nowym numerze "Flesza". Już w sprzedaży z kalendarzem na 2014 rok za jedyne 1,99 złotych.

Świąteczna sesja Anny Muchy dla Oriflame:

Może Cię również zainteresować:

Anna Mucha o książce: Mogłoby mi się w dupie poprzewracać!


0
Reakcji

Komentarze (8)

Najnowsze
Najwyżej oceniane

Wpisz proszę treść komentarza

Gość
Muszka zabierz mnie ze soba na ten urlop!!!
Oceniono 0 razy
Gość
Teraz leniwym 'gwiazdeczkom' ktorym nie chce sie ciezko pracowac najlepiej jest sie lansowac na ciaże...Wszystkie teraz tak robie-muchy, cichopki, sochy,gardiasowe itd.....
Oceniono 0 razy
Krysia
Justyna ładniej w ciąży wyglądała...
Oceniono 0 razy
Gość
Zaszła w ciążę, żeby o niej znowu pisali, bo inaczej ludzie już by o niej zapomnieli, takie ma osiągnięcia aktorskie Aniusia :)
Oceniono 0 razy
Gość
Mam wrażenie , że sami robimy wkoło tej pani szum. Ja osobiście mam nieciekawe zdanie na temat tej "aktorki" a szczególnie tego co ona sama robi by zabłysnąć. Przykro mi to powiedzieć ale tej pani nie lubię i jej aktorstwa także.
Oceniono 0 razy
Gość
a ja jej życzę dwóch synów :D
Oceniono 0 razy
Gość
To będą dwie dziewczynki.
Oceniono 0 razy
Gość
jej ciąża i poród to praca ona cały czas jest w pracy będąc nawet na porodówce, zarabia na dzieciach
Oceniono 0 razy

Look dnia

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najnowsze porady