• BoyToy

Kate Rozz na kolacji z Billem Clintonem

Kate Rozz na kolacji z Billem Clintonem
Fot. Instagram

Wydawało się, że Kate Rozz po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem zniknie z polskiego show-biznesu. Celebrytka ma jednak inne plany i wciąż marzy się jej wielka kariera - tym razem aktorki. Ostatnio warsztatu uczył ją ponoć sam Robert De Niro. Przypomnijmy: Poleciała do USA na korepetycje u laureata Oscara

Jak dowiedziało się AfterParty.pl, wczoraj wieczorem Rozz odwiedziła dobrze jej znany Paryż, gdzie uczestniczyła w kolacji "Dinner for Unitaid", w której biorą udział największe nazwiska show-biznesu, sławni politycy i koronowane głowy państw, w tym była Pierwsza Dama Francji Cecilia Sarcozy. Celem wydarzenia jest debata i zbiórka pieniędzy na leczenie pacjentów z HIV i dofinansowywanie badań mających znaleźć lek na tę chorobę.

Wśród znamienitych gości szczególną uwagę Kate przykuł były prezydent Stanów Zjednoczonych, Bill Clinton. Korzystając z okazji, celebrytka zrobiła sobie z nim wspólne zdjęcie i pochwaliła się nim na swoim Instagramie:
 

Kolacja z "Dinner for United" z Billem Clintonem. Wspaniały człowiek! Niesamowita kolacja i piękny cel - opisała krótko dwa zdjęcia.


Kate gratulujemy nowej znajomości i musimy przyznać, że ma szczęście do znajdowania się pośród bogatych i wpływowych osób. Jest czego zazdrościć?Zobacz też Kate Rozz i inne polskie celebrytki na polskiej nocy w Cannes:

Może Cię również zainteresować:

Julia Wieniawa w Cannes. Nie uwierzycie, czego boi się najbardziej!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady