• BoyToy

Skrzynecka wkurzyła się na Muchę za obrażanie jej córki

Katarzyna Skrzynecka odpowiedziała Annie Musze
Fot. ONS

Katarzyna Skrzynecka nie ma ostatnio dobrej prasy wśród swoich znajomych z branży. Ostatnio Karolina Korwin Piotrkowska stwierdziła, że Skrzynecka "nic nie znaczy w show-biznesie", a kilka tygodni temu Anna Mucha publicznie zakpiła z imienia jej córeczki. Przypomnijmy: Mucha wyśmiała córkę Skrzyneckiej na oczach milionów

Mucha przekręciła imię Aliki na "Alkilja", co przypomina w brzmieniu angielski zwrot "zabiję cię". Była prowadząca "Tańca z Gwiazdami" długo milczała na ten temat, ale w końcu skomentowała słowa koleżanki. Przyznała, że czuje się dotknięta takim zachowaniem aktorki:

Widocznie Ani wydawało się, że jest dowcipna lub błyskotliwa. Szkoda tylko, że pozwala sobie na tak niestosowne komentarze względem osób jej życzliwych. Ja nie komentuję ani poczynań Ani, ani niczego, co dotyczy jej córeczki - powiedziała w wywiadzie dla "Na Żywo".


Cała sprawa wydaje się o tyle dziwna, że jeszcze kilka miesięcy temu obie Panie wspólnie pozowały do zdjęć, a Mucha zapewniała, że ich córeczki się przyjaźnią. Po "żarcie" gwiazdy i reakcji Skrzyneckiej wydaje się jednak, że to już przeszłość.


Zobacz też zdjęcia Katarzyny Skrzyneckiej z mężem i córką z jednej imprez:

Może Cię również zainteresować:

Jest jeszcze szansa dla tej miłości? Anna Mucha i Marcel Sora rozstali się po 10 latach, czy wrócą do siebie?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady