Dom Katarzyny Figury w Gdyni-Orłowo
ONS

Kilka tygodni temu Katarzyna Figura postanowiła, że chce zmienić swoje życie. Pierwszym krokiem w tym kierunku była wyprowadzka z Warszawy do Trójmiasta. Aktorka kupiła mieszkanie w Gdyni-Orłowie na jednym z tamtejszych osiedli. Zobacz: Odmieniona Figura opowiedziała o nowym życiu

Nowy dom gwiazdy znajduje się w odległości 200 metrów od plaży. W najbliższej okolicy Figura ma również najstarszy w województwie pomorskim rezerwat krajobrazowy Kępa Redłowska oraz Centrum Handlowe Klif. Metr kwadratowy w tej prestiżowej lokalizacji kosztuje od 15 do 21 tysięcy złotych.

Jak czytamy na stronie developera osiedla, na którym mieszka aktorka, każdy z apartamentów posiada przeszklone wnętrza, które znakomicie doświetlają przestrzeń, a niektóre z nich posiadają również kominki. Ponadto mieszkańcy mają do dyspozycji sale do fitnessu i z bilardem oraz sauny.

Na szczęście Katarzyna Figura nie zapomniała o Warszawie. Aktorka będzie wpadać do stolicy na swoje spektakle, które wystawia jeden z teatrów Krystyny Jandy.

Kasia Figura w ciemnych włosach promuje nowy spektakl: