Katarzyna Dowbor trafiła do szpitala. Co się stało na planie programu "Nasz nowy dom"?

Katarzyna Dowbor trafiła do szpitala

Katarzyna Dowbor trafiła do szpitala? Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia dziennikarki pojawiły się ostatnio w tygodniku "Świat i ludzie". Tabloid donosił wówczas, że prowadząca program "Nasz nowy dom" podczas pracy na planie źle się poczuła i trafiła pod opiekę specjalistów. Według tygodnika stan zdrowia Katarzyny Dowbor miał mieć związek z chorobą, z którą zmaga się od wielu lat. 

Zobacz także: Dowbor ma poważne problemy ze zdrowiem. Możliwa jest operacja

Poczuła się źle podczas kręcenia odcinka w Wałbrzychu. Jedno oko spuchło, było wyraźnie większe, jakby wypchnięte do przodu - donosił tygodnik sugerując, że stało się tak w związku z chorobą Gravesa Basedowa.

POLECAMY: "We mnie też dużo zmieniły". Kogo z uczestników programu "Nasz nowy dom" Katarzyna Dowbor zapamiętała najbardziej?

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Katarzyna Dowbor trafiła do szpitala?

Na szczęście okazuje się, że doniesienia tabloidu są mocno przesadzone. Plotek.pl zdementował informacje o złym stanie Katarzyny Dowbor. Okazuje się, że dziennikarka rzeczywiście trafiła do lekarza, jednak z zupełnie innego powodu. 

Faktycznie była u lekarza w Wałbrzychu i miała problem ze spuchniętym okiem, bo je zatarła. Była u okulisty i nie miało to związku z jej chorobą. Dokończyliśmy normalnie odcinek, Kasia była we wtorek u lekarza i normalnie do piątku pracowaliśmy razem na planie -  w rozmowie z portalem zapewnił pracownik produkcji. 

Katarzyna Dowbor mogła więc wrócić na plan i nagrywać kolejne odcinki programu "Nasz nowy dom".

 

Zobacz także: JAK ZADBAĆ O PRAWIDŁOWY WZROK DZIECKA?

 

Katarzyna Dowbor miała poważne problemy ze zdrowiem?

Katarzyna Dowbor
Fot. ONS

Plotki o złym stanie zdrowia dziennikarki okazały się mocno przesadzone.

Katarzyna Dowbor na wiosennej ramówce Polsatu

Oglądacie program "Nasz nowy dom" prowadzony przez Katarzynę Dowbor?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje