• km

Kasia Cichopek myśli o trzecim dziecku. Skarży się też, że niełatwo wrócić do pracy po ciąży

Fot. ONS

Katarzyna Cichopek z dumą buduje wizerunek idealnej żony i matki. Chętnie i często zabiera głos w kwestii powrotu do formy po ciąży, wychowywania dzieci oraz życiu w długoletnim związku. Jako mama dwojga dzieci oraz żona Marcina Hakiela ma spore doświadczenie w budowaniu rodziny. W opublikowanym niedawno rankingu, została wytypowana jako mama numer 1 wśród polskich celebrytek. Zobacz: Cichopek najlepszą polską mamą. W rankingu pokonała Sochę i Muchę

Jednak Kasi, podobnie jak każdej młodej mamie, również zdarzają się rozterki i problemy, związane z tą najważniejszą rolą w życiu. W wywiadzie dla portalu plejada.pl, celebrytka przyznała, że po pierwszej ciąży nie było jej łatwo wrócić do pracy:

Zbuntowałam się przeciwko temu, co mnie spotkało, gdy zaszłam w pierwszą ciążę. Zostałam wykluczona z show-biznesu i nagle przestałam być atrakcyjna - wyznała.

Okazało się jednak, ze wszystko wyszło na jej korzyść do tego stopnia, że teraz już jako mama dwojga dzieci, Kasia przyznaje, że pojawiają się myśli o kolejnym potomku:

Nie wykluczam natomiast trzeciego dziecka, jeśli przyjdzie na to odpowiedni moment - zdradziła.

Myślicie, że już wkrótce usłyszymy o kolejnej ciąży Kasi?

Zobacz na Polki.pl: Kasia Cichopek to kolejna serialowa gwiazda, która dostała własny program

  

Może Cię również zainteresować:

"Ograniczyłam swoją pracę zawodową" Katarzyna Cichopek planuje przerwę od show-biznesu? Co z "M jak miłość"?

Źródło: Newseria Lifestyle

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady