• KB

Katarzyna Burzyńska była molestowana. Opowiedziała o swoim dramacie

Katarzyna Burzyńska była molestowana
Fot. ONS

Od kilku miesięcy media żyją głośną aferą z Kamilem Durczokiem. I chociaż prokuratura odmówiła wszczęcia sprawy przeciwko dziennikarzowi to echa afery nie milkną do dziś. Temat molestowania wywołał wiele komentarzy i szokujących wyznań gwiazd. Ostatnio w programie "W roli głównej" na zwierzenia zdecydowała się Anna Mucha, która przyznała, że w przeszłości była molestowana. Zobacz: Mucha otworzyła się w programie Mołek. Pierwszy raz opowiedziała o molestowaniu

Okazuje się, że nie tylko aktorka musiała się zmierzyć z przykrymi wspomnieniami. Kolejną gwiazdą, która opowiedziała o swoim dramacie była Katarzyna Burzyńska. Prezenterka telewizyjna w programie "Aleja Sław" przyznała, że dostała jednoznaczną propozycję od producenta programu w którym miała występować.


- Wracając ze spotkania, na którym wszystko dogadaliśmy, dostałam SMS-a od tego producenta o treści: "chciałbym, żebyś wyświadczyła mi przyjemność stopami". Nie zrobiłam tego. Programu nie poprowadziłam, poprowadziła go pewna stylistka modowa- mówiła Burzyńska.


Burzyńska nie zdradziła nazwy programu jaki miała prowadzić.

Zobacz na Polki.pl: Katarzyna Burzyńska nową prezenterką 4Fun.tv
 Burzyńska na sportowej imprezie:

Może Cię również zainteresować:

Burzyńska broni Lewandowskiej: "Cokolwiek nie zrobi, będzie hejt. Ona jest biedna"

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady