Katarzyna Bujakiewicz bierze ślub! Wiemy gdzie! Kim jest jej narzeczony?

Katarzyna Bujakiewicz w różowej sukni

Katarzyna Bujakiewicz weźmie ślub w Rzymie! Jakiś czas temu aktorka przyjęła oświadczyny swojego ukochanego partnera, Piotra. Gwiazda długo zwlekała z decyzją o ślubie, ale w końcu chce to uczynić dla córeczki Oli. Dlaczego akurat Rzym? Okazuje się, że jej ukochany Piotr, który jest trenerem przygotowania fizycznego, pracuje w Rzymie. Poza tym oboje bardzo lubią to miasto i chętnie tam wracają.

Wpadam do Poznania na chwilę, pakuję dziecko, psa i ruszam. Czekam na każdy taki wyjazd, bo właśnie tam pracuje mój ukochany - wyznała Kasia Bujakiewicz w rozmowie z "Na żywo".

Poza tym Katarzyna Bujakiewicz wie, że ceremonia ślubna jest bardzo ważna dla córki Oli, która chce zobaczyć mamę w białej sukni, a tatę w garniturze. Według doniesień tygodnika, Ola co i rusz organizuje rodzicom ślub. Właśnie tak też było, kiedy pierwszy raz gwiazda i jej pociecha odwiedziły Piotra w Rzymie. Dziewczynka od razu znalazła piękne miejsce w sam raz nadające się na ślub mamy i taty.

 

Zakochani nie mają zatem wyboru i pobiorą się w Rzymie, a obrączki poda im oczywiście ukochana Ola.

 

Zobacz: Dżinsowy pojedynek! Agnieszka Chylińska czy Katarzyna Bujakiewicz? Która lepiej wypadła w programie "Mali Giganci"?

 

Katarzyna Bujakiewicz weźmie ślub w Rzymie

Katarzyna Bujakiewicz na planie Małych Gigantów

 

Aktorka i jej partner zrobią to dla córki

Katarzyna Bujakiewicz w dżinsowej koszuli i różowej spódnicy w kolorowe nadruki
Fot. ons.pl

Może Cię również zainteresować:

Kasia Bujakiewicz w niezwykłej roli, „gra kobietę zaniedbaną, ważącą 120 kg”

Czy Rzym jest dobrym miejscem, aby wziąć tam ślub?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady