Dekolt Kasi Tusk na blogu
www.makelifeeasier.pl

Kasia Tusk nie mogła ostatnio narzekać na brak zainteresowania mediów. Córka premiera była w samym centrum uwagi ze względu na plotki o swoim ślubie, który miał odbyć się w ostatni weekend. Tak przynajmniej twierdziły tabloidy. Sama zainteresowana zabrała w końcu głos w sprawie oczekiwanej ceremonii. Przypomnijmy: Ślub Kasi Tusk już dziś? Córka premiera zabrała głos

Na blogu Kasi pojawiają się kolejne notki, które ze ślubem nie mają zbyt wiele wspólnego. Blogerka wie jednak, jak przyciągnąć uwagę czytelników. Tym razem postanowiła chyba zrobić ukłon w stronę męskiej części publiczności. Tusk opublikowała zdjęcie w kwiecistej sukience śmiało eksponującym jej biust. Sama zresztą zauważa, że tak dużego dekoltu już dawno nie prezentowała.


W tym sezonie modne są przede wszystkim wielokolorowe tkaniny, do których pasują proste dodatki. Ja wybrałam bawełnianą sukienkę, z rozkloszowanym dołem i dopasowaną górą. Gdy plan dnia wymagał ode mnie bardziej oficjalnego stroju (nie pamiętam, kiedy ostatni raz zdecydowałam się na taki dekolt ;)), zakładałam żółty żakiet, który zasłaniał ramiona i wycięcie na plecach - czytamy na www.makelifeeasier.pl w notce Kasi.


Oceńcie sami - odważny dekolt jak na grzeczny wizerunek Kasi Tusk?

Zobacz: Ślub Kasi Tusk coraz bliżej. Pokazała stylizację na wesele

Rzymskie wakacje Kasi Tusk:

Więcej na temat Kasia Tusk blog Kasi Tusk